Mercedes nalákal zloděje

21.5.

Mercedes nalákal zloděje

Mercedes nalákal zloděje

V průběhu noci z úterý na středu 20. 5. 2009 dosud neznámý pachatel násilím vnikl do zaparkovaného autobusu, který stál na volně přístupném místě královédvorského autobusového nádraží. Zloděj prostředek hromadné přepravy osob svým nešetrným chováním poškodil a následně z něj odcizil autorádio a tachograf. Zástupce poškozené společnosti vyčíslil škodu na částku převyšující 5 tisíc korun. Za trestný čin krádeže provedené vloupáním hrozí pachateli trest odnětí svobody až na dva roky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

10.7.

Muž popírá otcovství

Požádal svého 32letého známého, aby s ním jel do Hradce Králové a podrobil se testu, přičemž podstatu a důvod mu měl zamlčet.

Krimi celý článek
21.5.

Droga v restauraci

U mladíka hlídka zajistila sušenou rostlinu a digitální váhu.

Krimi celý článek
7.7.

Hasiči likvidovali několik požárů v přírodním prostředí

Čtyřicet kusů balíků bylo vyvezeno a uhašeno. Při naskladňování byl včas zpozorován kouř a nevznikly obrovské škody. Škoda byla předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 5 milionů korun. Ještě několik hodin po požáru místo střežila místní dobrovolná jednotka. Příčinou vzniku požáru bylo biologické samovznícení

Krimi celý článek
2.9.

Ve vzteku hodil po bývalé partnerce reproduktorem

Pachatel občanského soužití nemusí vždy jen druhou osobu zranit. Přestupku proti občanskému soužití se dopustí např.i ten, kdo jinému ublíží na cti, urazí ho, vyhrožuje újmou na zdraví nebo hrubě jedná.

Krimi celý článek
2.12.

Naboural zaparkovaná auta

Další nehoda, od které viník ujel.

Krimi celý článek
3.1.

Policie pátrá po jedenáctiletém chlapci

Policisté pátrají po pohřešovaném Dominiku Petrovi, narozeném 24. září 1996, trvale bytem v Pardubicích.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting