Městem Ústí nad Orlicí obchází strach

12.10.

Městem Ústí nad Orlicí obchází strach

Městem Ústí nad Orlicí obchází strach

Tři loupežná přepadení a surové zbití postižených zažilo za poslední týden Ústí nad Orlicí. Dva okradení muži skončili ve zdejší nemocnici. Ústeckoorlická radnice přijala okamžitě patřičná opatření a posílila hlídky městské policie nejen v inkriminovaných lokalitách, nýbrž v celém městě. Ke dvěma útokům došlo v lokalitě na Podměstí, a to konkrétně u podchodu a dále u železniční stanice. Brutalita ataků vůči napadeným je přitom zarážející. Vedení města je situací značně znepokojeno, neboť – jak vyplývá z vyjádření zastupitelstva - došlo k narušení dosud celkem poklidného soužití občanů a ke změně atmosféry ve měste. Mezi občany pak vznikají různé fámy o skutcích, které se pak ani nikdy nestaly. Ústecký starosta Richard Pešek spolu s vedením města svolali společnou schůzku s představiteli Policie ČR a s velitelem Městské policie města Ústí nad Orlicí. Přijali zde konkrétní opatření a vyhlásili své rozhodné: „Případ intenzivně šetřit, informovat, spolupracovat s občany města, rázně skoncovat a potrestat gaunerství ulice.“

Další zprávy z kategorie "Krimi"

28.11.

Hasiči vyháthli z přehrady potopené vozidlo i pohřešovanou osobou

Bylo nutné odřezat větve tak, aby se na místo mohl dostavit automobilový jeřáb, kterým bylo potopené vozidlo vytaženo z vody na břeh.

Krimi celý článek
14.7.

Dvě tragické nehody za pondělní odpoledne

Dvě osoby nakonec na místě nehody zahynuly.

Krimi celý článek
18.8.

Při projížďce po poli vyhasl lidský život

Při havárii jednoho z "pasažérů" konstrukce přimáčkla k zemi tak, že mu nebylo možné pomoci. Šestadvacetiletý řidič utrpěl zranění, jimiž na místě podlehl. Jeho o 8 let starší spolujezdec vyvázl se zraněním.

Krimi celý článek
23.6.

Choltické nádraží lehlo popelem

Hasiči dostali navíc informaci, že se uvnitř objektu patrně nachází osoba.

Krimi celý článek
4.1.

Dejte si pozor na manželky

Manžel zasahoval své ženě do řízení, za trest si musel vystoupit o sto kilometrů dříve.

Krimi celý článek
28.7.

Na Svitavsku obviněn drogový dealer

Drogový dealer obviněn a hrozí mu pětileté vězení.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting