Miminko nehodu přežilo, rodiče nikoliv

21.5.

Miminko nehodu přežilo, rodiče nikoliv

Miminko nehodu přežilo, rodiče nikoliv

Tragicky skončila cesta pro posádku osobního vozidla Kia Sportage, která v pondělí 19. května ve 13 hodin projížděla silnicí u obce Kladno na Hlinecku. Dva mladí manželé s půlročním dítětem zde sjeli ze silnice do lesa, přičemž jejich vozidlo se odrazilo od svodidel, spadlo do hlubokého příkopu, navíc se pravděpodobně ještě několikrát otočilo ve vzduchu a zpřeráželo koruny stromků. Spolujezdkyně, která nebyla zajištěna bezpečnostními pásy, z vozu vypadla. Řidič zůstal ve vozidle připoután stejně jako jejich v sedačce usazené šestiměsíční miminko. Jen díky okamžité pomoci svědka nehody, toho času projíždějícího řidiče, bylo miminko vyproštěno z vozu a na místo okamžitě přivolána pomoc. Hasiči po příjezdu na místo nehody pomohli zdravotnické záchranné službě s poskytnutím první pomoci nemluvněti, jež bylo ihned vrtulníkem transportováno do nemocnice. Ženu, která byla z vozidla doslova katapultována, nalezli záchranáři zhruba 20 metrů od havarovaného vozidla, bohužel bez známek života. Stejně tak mladému řidiči již nebylo pomoci. Na místě nehody byli rovněž experti na automobilový průmysl a spolu s policisty nyní zjišťují, co bylo příčinou této velmi tragické události. Podle dokladů na místě nehody bylo navíc zjištěno, že manželský pár měl ještě pětileté dítě. Hasiči prohledávající okolí nehody však žádnou jinou osobu nenalezli.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.10.

Půjčovat mobil cizí sobě se nevyplácí

Pod falešnou záminkou z oběti vyloudil mobil, pak využil ruchu ulice a momentu překvapení a zmizel jak pára nad hrncem.

Krimi celý článek
13.7.

Vozidlo začalo za jízdy hořet

Vozidlo zastavilo na krajnici před garáží rodinného domu, a tak vznikla škoda nejen na vozidle, ale také na plastové popelnici, garážových vratech a na dlažbě před garáží.

Krimi celý článek
26.11.

Za zločin může být až 10 let ve vězení.

Třicetiletý muž měl ženě odcizit ze zahrady u domu její dámské jízdní kolo a z místa činu na něm odjet. Přítel majitelky bicyklu si jeho počínání nenechal líbit a od muže si ho po krádeži vzal zpět. Na kole odjíždějícího muže nenechavec doběhl a výhružnou gestikulací se domáhal vrácení lupu, což přítel ženy odmítal.

Krimi celý článek
21.11.

Fyzický konflikt vyústil v pokus o vraždu

Pardubičtí kriminalisté řeší případ vraždy ve stádiu pokusu.

Krimi celý článek
5.6.

Koza jen v šoku, kůň i raněn

V polorozbořeném objektu bývalé pily se do sklepních prostorů propadla koza, která se pravděpodobně polekala bouřky.

Krimi celý článek
3.5.

Viděli jste dopravní kolizi?

Ke střetu dopravních prostředků došlo v pondělí 24. dubna 2017 jednu hodinu po poledni na křižovatce protínající ulici Moravskou a Bratří Hubálků.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting