Mladíci jsou podezřelí, že ničili lampy

7.8.

Mladíci jsou podezřelí, že ničili lampy

Přeloučtí policisté byli ve čtvrtek krátce před jedenáctou hodinou večerní přivoláni do obce Valy. Pětatřicetiletý muž na místě hlídce oznámil, že mladíky, kteří tam s ním na hlídku čekali, údajně přistihl při poškozování lampy veřejného osvětelní. Jednalo se o mladíky ve věku 14, 16 a 17 let. Policisté je převezli na služebnu, kde chlapci uvedli, že lampu poškodili údajně proto, že si krátili dlouhou chívli při čekání na vlak. Dále mladíci policistům měli sdělit, že se byli koupat a požili nějaký alkohol, což také potvrdili provedené orientační dechové zkoušky. Všichni tři obdrželi předvolánky k výslechům na další den a nejmaldšího z nich policisté předali přímo rodičům. Ten si také stěžoval na bolest v obličeji, nicméně nabízené lékařské ošetření odmítl. Policisté uvedený skutek začali prošetřovat jako podezření z přestupku proti majetku. Krátce po půlnoci se však na uvedené obvodní oddělení dostavil otec jednoho z chlapců, který uvedl, že syna veze do nemocnice k lékařskému vyšetření. Během dne pak nahlásil, že syn se k výslechu nedostaví, neboť byl v nemocnici hospitalizován. V sobotu 2. srpna 2008 na Obvodní oddělení PČR Chvaletice přišel otec oznámit údajné fyzické napadení syna, ke kterému mělo dojít právě ve čtvrtek ve Valech. V současné době probíhají výslechy a celá věc je v šetření policie.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.3.

Od řízení si odpočine

Dnes se řidič, podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky dostavil na příslušné obvodní oddělení.

Krimi celý článek
23.1.

Kolegům vyhrožoval se sekyrou v ruce Skončil ve vazbě.

Když viděl, že toto nezabírá, došel si pro sekyru a vyhrožoval dál. Tu mu nakonec odebral jeho bratr. Předvedení nakonec proběhlo bez problémů.

Krimi celý článek
1.4.

Vzduchem létaly půllitr a nože

Nejprve začala padat ostrá slova, ale netrvalo dlouho a vzduchem prolétla sklenice od piva.

Krimi celý článek
25.5.

Záhadné zmizení

Uvnitř se nacházely několikatery kalhoty, tepláky, pánské spodní prádlo, dámské mikiny, kosmetika a MP4 přehrávač.

Krimi celý článek
10.7.

Muž popírá otcovství

Požádal svého 32letého známého, aby s ním jel do Hradce Králové a podrobil se testu, přičemž podstatu a důvod mu měl zamlčet.

Krimi celý článek
27.8.

Za přebrání manžela si vyhrožovaly smrtí

Osoba, k jejíž adrese vše směřovalo, i její příbuzní, dostali strach, že se tak opravdu stane, proto se oznámení dostalo na policii.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting