Na Koudelce (opět) hořelo

29.3.

Na Koudelce (opět) hořelo

Na Koudelce (opět) hořelo

Novostavbu rodinného domu v Holicích, místní části Koudelka, zachvátil v sobotu 27. března ráno rozsáhlý požár. Na jeho likvidaci vyjelo celkem osm hasičských jednotek. Na domě před kolaudací vznikla škoda na 3,5 milionu korun. Požár byl na operační středisko hasičů nahlášen okolo půl osmé ráno. "Při příjezdu hasičů byla již střecha v plamenech a následně se zřítila. Hasiči dostali požár pod kontrolu v půl deváté ráno," uvedla bližší informace mluvčí hasičů Vendula Horáková. "Bylo nutné rozebrat zbytky střešní konstrukce a dohasit všechna ohniska požáru," pokračovala Vendula Horáková. K úplné likvidaci požáru došlo v 9.46 hodin. "Novostavbu před kolaudací zasáhly plameny, které způsobily škodu, jež byla předběžně vyčíslena na 3,5 milionu korun. Příčina vzniku požáru je předmětem dalšího vyšetřování," dodala mluvčí. Podle TV Pardubice příčinu požáru na místě zkoumal policejní vyšetřovatel. Pozval si na pomoc i speciálně vycvičeného psa, neboť měl podezření, že dům někdo zapálil. Možná je i závada na elektroinstalaci. Tento měsíc se jedná už o druhý rozsáhlý požár obytného domu v této části Holic. V úterý 2. března v noci zde kompletně vyhořel rovněž dům, škoda tehdy byla předběžně vyčíslena na 1,2 milionu korun.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.8.

Manželé uspořádali párty pro sousedy

Ke třetímu případu došlo v pátek 29. července ráno, a opět v Polabinách. Tentokráte však spadla klec.

Krimi celý článek
23.6.

Choltické nádraží lehlo popelem

Hasiči dostali navíc informaci, že se uvnitř objektu patrně nachází osoba.

Krimi celý článek
26.6.

Žena řídila opilá a do cíle nedojela

Policisté skupiny dopravních nehod se asi nestačili divit, když jim řidička, která havarovala nadýchala 4,69 g/kg alkoholu.

Krimi celý článek
9.5.

Hasiči vyjížděli k nehodě do Heřmanova Městce

Jedna osoba utrpěla těžké zranění a dvě osoby byly zraněny lehce. Odstraňování následků nehody trvalo více než 2 hodiny.

Krimi celý článek
21.7.

Ženu bil před dítětem

Policisté na místě provedli u muže dechovou zkoušku, která byla pozitivní a to téměř 2 promile alkoholu v dechu. Na místě přítomné poučili a pro uklidnění situace se žena s miminkem rozhodla odejít na noc k příbuzným.

Krimi celý článek
8.2.

Měl chuť na sladké?

Uvnitř nejprve překonal visací zámek zajišťující křídlo zadních vrat návěsu a poté vnikl do přívěsu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting