Na muže spadl strom

25.3.

Na muže spadl strom

Na muže spadl strom

Když lékařka z Hlinska usedla ve středu odpoledne za volant svého vozu a následně projížděla obcí Raná ve směru na Mrákotín, ještě netušila, že znalosti svého povolání během několika okamžiků upotřebí. Okolo šestnácté hodiny si totiž při výjezdu z obce Oflenda povšimla, že u cesty leží na zemi osoba.   V poslední době se často setkáváme s lhostejností lidí, kteří kolem zraněné osoby klidně projdou a ani se nezastaví.   V tomto případě se tak naštěstí nestalo a lékařka svůj vůz na nejbližším možném místě otočila a vrátila se k ležící osobě. Pobledlý osmačtyřicetiletý muž jí s bolestivým výrazem ve tváři sdělil své jméno i bydliště. Dále uvedl, že v lese nacházejícím se 150 metrů od místa kam se doplazil, kácel stromy a jeden ze stromů na něj spadl. Zkušená lékařka zraněného muže prohlédla, zjistila rozsah zranění a ihned jej zafixovala do stabilizované polohy.   V tuto chvíli si dvojice u silnice povšiml i šedesátiletý řidič z Chrudimska, shodou okolností bývalý hasič, který také ihned zastavil své vozidlo a po zjištění okolností okamžitě přivolal rychlou lékařskou pomoc. Do příjezdu sanitního vozu se dvojice snažila těžce dýchajícího a naříkajícího muže uklidnit, utišit a zmírnit jeho bolesti.   Muž byl po několika minutách převezen s těžkými zraněními do nemocnice. Lékařka ještě po odjezdu sanitky, na přání zraněného, navštívila jeho příbuzné a sdělila jim, co se stalo a také to, že na místě neštěstí zůstalo veškeré nářadí a traktor.   V současné době jsou příčiny pádu stromu předmětem dalšího prověřování.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.7.

Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

Přivolán byl rovněž psovod se služebním psem vycvičeným na hledání výbušnin.

Krimi celý článek
27.1.

Odhalena pěstírna konopí

V rámci domovních prohlídek se podařilo zajistit více než 1.600 kusů rostlin konopí různé velikosti, vybavení pěstírny a další věci sloužící k páchání drogové trestné činnosti. Dále také počítačovou techniku a několik vozidel, které podezřelé osoby s největší pravděpodobností užívaly k páchání trestné činnosti

Krimi celý článek
4.2.

S odcizenou kartou běhal po nákupech

Přesněji učinil 7 nákupů, při nichž udělal pár zásadních chyb, které ale z taktického hlediska nebudeme nikterak popisovat a tudíž na sebe upozornil.

Krimi celý článek
25.2.

ORION - Hvězdná soutěž 2009. Pozor též na podvodníky!

Zkušenosti z minulých let ukazují, že této situace zneužívají různí podvodníci, který využívají důvěřivosti osob.

Krimi celý článek
8.10.

Přicházeli k vlaku kolem mrtvoly muže

Cestující byli vlakovou četou upozorněni, že půjdou kolem místa střetu a že pokud nechtějí, přestoupit nemusí.

Krimi celý článek
7.6.

Krádež pamětní desky

Na krádež přišel zaměstnanec tamního muzea 29. května 2010.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting