Na muže spadl strom

25.3.

Na muže spadl strom

Na muže spadl strom

Když lékařka z Hlinska usedla ve středu odpoledne za volant svého vozu a následně projížděla obcí Raná ve směru na Mrákotín, ještě netušila, že znalosti svého povolání během několika okamžiků upotřebí. Okolo šestnácté hodiny si totiž při výjezdu z obce Oflenda povšimla, že u cesty leží na zemi osoba.   V poslední době se často setkáváme s lhostejností lidí, kteří kolem zraněné osoby klidně projdou a ani se nezastaví.   V tomto případě se tak naštěstí nestalo a lékařka svůj vůz na nejbližším možném místě otočila a vrátila se k ležící osobě. Pobledlý osmačtyřicetiletý muž jí s bolestivým výrazem ve tváři sdělil své jméno i bydliště. Dále uvedl, že v lese nacházejícím se 150 metrů od místa kam se doplazil, kácel stromy a jeden ze stromů na něj spadl. Zkušená lékařka zraněného muže prohlédla, zjistila rozsah zranění a ihned jej zafixovala do stabilizované polohy.   V tuto chvíli si dvojice u silnice povšiml i šedesátiletý řidič z Chrudimska, shodou okolností bývalý hasič, který také ihned zastavil své vozidlo a po zjištění okolností okamžitě přivolal rychlou lékařskou pomoc. Do příjezdu sanitního vozu se dvojice snažila těžce dýchajícího a naříkajícího muže uklidnit, utišit a zmírnit jeho bolesti.   Muž byl po několika minutách převezen s těžkými zraněními do nemocnice. Lékařka ještě po odjezdu sanitky, na přání zraněného, navštívila jeho příbuzné a sdělila jim, co se stalo a také to, že na místě neštěstí zůstalo veškeré nářadí a traktor.   V současné době jsou příčiny pádu stromu předmětem dalšího prověřování.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.9.

Statistika prázdninové nehodovosti

Bohužel dopravní nehoda se stala osudná 6 osobám, které na místě svým zraněním podlehly.

Krimi celý článek
25.8.

Motocyklista utrpěl lehké zranění

Střetu s autem ale zabránil.

Krimi celý článek
9.1.

Podnikatel provozoval v Jevíčku nelegální autovrakoviště. Dostal pokutu 110 tisíc korun

„Inspektoři ČIŽP při kontrole provedené v roce 2016 zjistili, že se na vodohospodářsky nezabezpečených plochách nacházelo celkem 69 autovraků. Některé obsahovaly motory a převodovky včetně provozních náplní. Navíc na místě docházelo i k demontáži jednotlivých dílů z těchto vraků. Nelegální autovrakoviště bylo podle našich zjištění provozováno minimálně od roku 2010, což jsme ověřili z leteckých map lokality,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Krimi celý článek
16.7.

Vybíral a platil, nyní čelí podvodu

Kartou platil v obchodech, v několika případech vybíral i z bankomatu. Během pár dní tak vyčerpal částku, kterou posléze nedokázal v měsíčních splátkách vrátit. I přes opakované výzvy se společnost svých peněz nedočkala.

Krimi celý článek
3.2.

Ukrýval se před policisty v manželské posteli

Štěstí ale přálo moravskotřebovským policistům. Právě oni zjistili, kde se muž skrývá. Měl spojence, resp. spojenkyni.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting