Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

4.4.

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

     V sobotu 2. dubna se stala krátce před polednem na silnici I/43 - přesněji na obchvatu  obce Opatov,  vážná dopravní nehoda.      Řidič osobního vozu Škoda Octavia z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se střetl s dalším protijedoucím vozidlem. Tím byl osobní vůz Toyota Yaris.            Řidič octavie měl utrpět zranění, která mu byla v nemocnici ošetřena, a poté měl být propuštěn do domácího léčení. Takové štěstí již neměla tříčlenná posádka toyoty. Pro vážně zraněnou řidičku a jednu ze spolujezdkyň přiletěly 2 vrtulníky letecké záchranné služby. Jedna ze zraněných byla transportována do Brna, druhá do Hradce Králové. Další členka posádky byla převezena vozidlem RZP do svitavské nemocnice.       U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku, její výsledek byl negativní. Vážně zraněné řidičce bude v nemocnici odebrána krev, neboť s ohledem na zranění nebylo možné dechovou zkoušku provést.  Hmotné škody na obou vozidlech jsou předběžně odhadnuty na 350 tisíc korun.         Na místě nehody zasahovaly všechny složky IZS (hasiči, lékaři, policie). Silnice byla po dobu vyšetřování nehody a odstranění následků kolize úplně uzavřena. Provoz byl veden po objízdné trase. Okolnosti této kolize jsou předmětem i nadále probíhajícího vyšetřování  dopravních policistů. Doplnění informací:  I přes snahu lékařů se nepodařilo jedné z vážně zraněných žen z osobního motorového vozidla Toyota  život zachránit.  Žena, sedící na sedadle spolujezdce, následkům zranění v nemocnici podlehla. Případ si v tuto chvíli přebírá policejní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování ve Svitavách. Vzhledem k okolnostem v tuto chvíli nebudeme poskytovat další informace.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

3.1.

Viděl někdo dopravní nehodu?

29. prosince v čase 11:05 – 11:15 hodin u obchodního domu Kaufland v ulici S. K. Neumanna v Pardubicích.

Krimi celý článek
8.1.

Plameny zničily střechu rodinného domu

Při příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že střecha objektu je celá v plamenech. Uvnitř domu se nacházela starší žena, kterou se podařilo včas z objektu vyvézt, a to oznamovatelem požáru na tísňovou linku hasičů.

Krimi celý článek
30.11.

Pátrání po osobách

K bližšímu popisu můžeme uvést, že pohřešovaný muž měl mít na sobě riflové kraťasy v délce nad kolena tmavě modré barvy, šedobílé triko, perforované světle šedé boty zn. "Oasic", černobílou mikinu a tmavě modrou tašku přes rameno zn. "Puma".

Krimi celý článek
19.8.

Na pouti pivko a pak za volant

První měření ukázalo 2,31 a opakované pak 2,50 promile.

Krimi celý článek
19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.

Krimi celý článek
1.8.

Tragédie na silnici I/35

Řidič osobního motorového vozidla jedoucí ve směru od Litomyšle měl předjíždět kamion. Bohužel se ale v protisměru střetl s projíždějící cisternou.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting