Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

4.4.

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

     V sobotu 2. dubna se stala krátce před polednem na silnici I/43 - přesněji na obchvatu  obce Opatov,  vážná dopravní nehoda.      Řidič osobního vozu Škoda Octavia z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se střetl s dalším protijedoucím vozidlem. Tím byl osobní vůz Toyota Yaris.            Řidič octavie měl utrpět zranění, která mu byla v nemocnici ošetřena, a poté měl být propuštěn do domácího léčení. Takové štěstí již neměla tříčlenná posádka toyoty. Pro vážně zraněnou řidičku a jednu ze spolujezdkyň přiletěly 2 vrtulníky letecké záchranné služby. Jedna ze zraněných byla transportována do Brna, druhá do Hradce Králové. Další členka posádky byla převezena vozidlem RZP do svitavské nemocnice.       U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku, její výsledek byl negativní. Vážně zraněné řidičce bude v nemocnici odebrána krev, neboť s ohledem na zranění nebylo možné dechovou zkoušku provést.  Hmotné škody na obou vozidlech jsou předběžně odhadnuty na 350 tisíc korun.         Na místě nehody zasahovaly všechny složky IZS (hasiči, lékaři, policie). Silnice byla po dobu vyšetřování nehody a odstranění následků kolize úplně uzavřena. Provoz byl veden po objízdné trase. Okolnosti této kolize jsou předmětem i nadále probíhajícího vyšetřování  dopravních policistů. Doplnění informací:  I přes snahu lékařů se nepodařilo jedné z vážně zraněných žen z osobního motorového vozidla Toyota  život zachránit.  Žena, sedící na sedadle spolujezdce, následkům zranění v nemocnici podlehla. Případ si v tuto chvíli přebírá policejní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování ve Svitavách. Vzhledem k okolnostem v tuto chvíli nebudeme poskytovat další informace.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.10.

Svitavsko: Pozor, pachatel se vydává za policistu!

Tento údajný policista před mužem sehrál vcelku velmi uvěřitelnou scénku.

Krimi celý článek
27.8.

Loupežník dopaden za pouhých deset dní

Na počátku července pak zadržený muž vnikl do zaparkovaného vozidla Ford Galaxi a z něj odcizil ledvinku i s penězi.

Krimi celý článek
6.8.

Dopis na rozloučenou

Naštěstí měla osoba, jež chtěla spáchat sebevraždu, při sobě mobilní telefon. Právě jeho prostřednictvím se podařilo s hledanou navázat spojení.

Krimi celý článek
25.2.

Přepadení benzínové čerpací stanice

Pachatel je přibližně 185 cm vysoký, střední postavy, světlé pleti, ve věku okolo třiceti let. Hovořil česky bez přízvuku.

Krimi celý článek
15.3.

Příběh nalezeného, spoře oděného muže

Strážci zákona ve snaze zabránit muži v sebepoškození, které si mohl způsobit, se však z jeho strany setkali výlučně s agresí.

Krimi celý článek
17.3.

Salaš v Mistrovicích pohltily plameny

Hasiči museli z objektu vyvážet uskladněné seno pomocí nakladače. Vyklízení objektu trvalo více než pět hodin a poté bylo nutné dohasit všechna ohniska. Vyvezené doutnající seno na volné prostranství do ranních hodin bude střežit místní jednotka z Mistrovic.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting