Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

4.4.

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

Na obchvatu u Opatova se střetla 2 vozidla

     V sobotu 2. dubna se stala krátce před polednem na silnici I/43 - přesněji na obchvatu  obce Opatov,  vážná dopravní nehoda.      Řidič osobního vozu Škoda Octavia z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměru, kde se střetl s dalším protijedoucím vozidlem. Tím byl osobní vůz Toyota Yaris.            Řidič octavie měl utrpět zranění, která mu byla v nemocnici ošetřena, a poté měl být propuštěn do domácího léčení. Takové štěstí již neměla tříčlenná posádka toyoty. Pro vážně zraněnou řidičku a jednu ze spolujezdkyň přiletěly 2 vrtulníky letecké záchranné služby. Jedna ze zraněných byla transportována do Brna, druhá do Hradce Králové. Další členka posádky byla převezena vozidlem RZP do svitavské nemocnice.       U řidiče policisté provedli dechovou zkoušku, její výsledek byl negativní. Vážně zraněné řidičce bude v nemocnici odebrána krev, neboť s ohledem na zranění nebylo možné dechovou zkoušku provést.  Hmotné škody na obou vozidlech jsou předběžně odhadnuty na 350 tisíc korun.         Na místě nehody zasahovaly všechny složky IZS (hasiči, lékaři, policie). Silnice byla po dobu vyšetřování nehody a odstranění následků kolize úplně uzavřena. Provoz byl veden po objízdné trase. Okolnosti této kolize jsou předmětem i nadále probíhajícího vyšetřování  dopravních policistů. Doplnění informací:  I přes snahu lékařů se nepodařilo jedné z vážně zraněných žen z osobního motorového vozidla Toyota  život zachránit.  Žena, sedící na sedadle spolujezdce, následkům zranění v nemocnici podlehla. Případ si v tuto chvíli přebírá policejní komisař Služby kriminální policie a vyšetřování ve Svitavách. Vzhledem k okolnostem v tuto chvíli nebudeme poskytovat další informace.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

11.7.

Zadrženi tři ukrajinští „otrokáři“

Minimálně od listopadu 2004 zlákali tito novodobí otrokáři větší počet ukrajinských a bulharských dělníků.

Krimi celý článek
15.9.

Série vloupání v Hradci Králové pokračuje

Do bytové jednotky o velikosti 3 plus 1 na ulici Milady Horákové vnikl v noci na úterý 8. září.

Krimi celý článek
16.9.

Chytili je při vaření -perníku-

Oba zadrželi ve chvíli, kdy se z předem připraveného polotovaru snažili „odpařit finální produkt,“ čili pervitin.

Krimi celý článek
5.12.

Zloděj si lup nestihl užít

Na policejní služebnu na vlakovém nádraží v Pardubicích se v pondělí 3. prosince dostavil muž a nahlásil zde, že byl napaden.

Krimi celý článek
17.8.

Neznámý řidič srazil chodkyně

Obě ženy utrpěly vážná zranění a byly převezeny na ošetření do nemocnice, kde byly hospitalizovány.

Krimi celý článek
3.11.

Bylo to doslova za minutu dvanáct

Se žádostí o pomoc při pátrání po příbuzném se na Svitavsku v sobotu 30. října odpoledne obrátili na policii jeho nejbližší.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting