Na Svitavsku obviněn drogový dealer

28.7.

 Na Svitavsku obviněn drogový dealer


Probdělé noci a hodiny svitavského toxi týmu strávené v terénu byly opět zúročeny. Kriminalisté zabývající se drogovou problematikou totiž znovu bodují a drogová scéna opět krvácí. Protidrogová akce s pracovním názvem ÚKLID totiž pokračuje.

Před pár dny byl v souvilosti se zmíněnou akcí  kriminalisty obviněn 29letý muž z Moravskotřebovska. Toxi tým mu prokázal distribuci marihuany i pervitinu na Moravskotřebovsku a to v desítkách případů. Komisaři SKPV jenž výslech prováděl  dotyčný  sliboval, že drogy distribuoval již naposledy a že nyní svého jednání lituje. Zároveň si však vyslechl slova výstrahy – pokud i nadále bude drogy distribuovat, či vyrábět, bude stíhán vazebně! Nyní mu za přečin „nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy hrozí trest odnětí svobody až na pět let. Tak snad se 29letý dealer z Moravskotřebovska doopravdy poučí a své sliby bude plnit.  

Trestní spis vedený proti 29letému dealerovi drog je kompletní, i co se týče důkazů. Vše již bylo předloženo dozorujícímu státnímu zástupci a případ bude velmi brzy patrně projednáván i před soudem.

Těm, kteří  na Moravskotřebovsku drogy vyrábějí či distribují, kriminalisté vzkazují, že prý i na ně časem dojde.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.3.

Salaš v Mistrovicích pohltily plameny

Hasiči museli z objektu vyvážet uskladněné seno pomocí nakladače. Vyklízení objektu trvalo více než pět hodin a poté bylo nutné dohasit všechna ohniska. Vyvezené doutnající seno na volné prostranství do ranních hodin bude střežit místní jednotka z Mistrovic.

Krimi celý článek
17.9.

Na silnici v Lohenicích spadl strom, havarovala tu hned dvě vozidla

Strom zde totiž spadl přes celou komunikaci a krátce po jeho pádu do stromu narazilo osobní vozidlo a následně do něj ještě zezadu druhý automobil.

Krimi celý článek
26.8.

Hřešil hned dvakrát

Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

Krimi celý článek
30.11.

Honička na střeše hotelu

Policisté z pardubického oddělení železniční policie zadrželi podezřelého 24-letého muže z Pardubicka.

Krimi celý článek
17.7.

Podezřelý převod nemovitostí

Šetřením bylo zjištěno, že začátkem července pravděpodobně pozměnil listinu ověřených podpisů.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting