Náraz do topolu nepřežili čtyři lidé

29.10.

Náraz do topolu nepřežili čtyři lidé

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí 27. října dvacet minut před druhou hodinou ranní poblíž křižovatky U Koruny na Gočárově třídě v Hradci Králové. Šestadvacetiletý řidič osobního vozidla Opel Omega z Hradce zde pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy a při průjezdu křižovatkou dostal smyk, vyjel mimo vozovku, kde bočně narazil do stromu. Na místě tragédie zemřeli čtyři lidé, kromě řidiče i pětapadesátiletý muž z Hradce Králové, šestadvacetiletý z okresu Rychnov nad Kněžnou a šestnáctiletá dívka z Pardubicka. Ve zcela zdemolovaném voze cestovala rovněž patnáctiletá dívenka z Pardubicka, kterou zdravotníci převezli pouze s lehkým zraněním do královéhradecké fakultní nemocnice. Nehoda byla na operační středisko hasičské záchranné služby ohlášena v 1.49 hodin. Na místo vyjeli hradečtí hasiči s technickým automobilem a cisternou. Zde okamžitě zabezpečili vozidlo proti požáru, odpojili akumulátor a zamezili úniku provozních kapalin. Vozovka byla v místě nehody několik hodin uzavřena. Příčiny nehody v těchto chvílích intenzivně šetří Policie ČR. U řidiče byla nařízena soudní pitva, která by měla odhalit, zda nebyl v době neštěstí pod vlivem alkoholu či drog. Technická závada nebyla na místě ohledáním zjištěna. Škoda na havarovaném vozidle je odhadnuta na 60 tisíc korun. Pravděpodobný viník dopravní nehody řídil motorové vozidlo, ačkoliv nikdy nebyl držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.5.

Pohřešování osoby – Vrchlabí

Za informace předem děkujeme.

Krimi celý článek
22.6.

Poznáváte tohoto muže?

V sobotu 13. června 2009 okolo půl osmé hodiny ranní byl v Pardubicích v ulici Gorkého nalezen zraněný muž.

Krimi celý článek
19.8.

Řidič se utopil, vodák je nezvěstný

V úterý 17. srpna před čtvrtou hodinou odpoledne objevili tělo muže, které bylo zaklíněné v naplaveninách větví.

Krimi celý článek
18.6.

V Markovicích se střel motocykl s osobním vozidlem.

Motocykl se v prostoru křižovatky střetl s vozidlem Škoda Fabia, které řídil 19letý muž. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření chrudimských policistů.

Krimi celý článek
17.9.

Na silnici v Lohenicích spadl strom, havarovala tu hned dvě vozidla

Strom zde totiž spadl přes celou komunikaci a krátce po jeho pádu do stromu narazilo osobní vozidlo a následně do něj ještě zezadu druhý automobil.

Krimi celý článek
6.4.

Neoprávněné nakládání s osobními údaji

Do nazáviděníhodné situace se dostal jeden lékař z Brněnska

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting