Náraz do topolu nepřežili čtyři lidé

29.10.

Náraz do topolu nepřežili čtyři lidé

K tragické dopravní nehodě došlo v pondělí 27. října dvacet minut před druhou hodinou ranní poblíž křižovatky U Koruny na Gočárově třídě v Hradci Králové. Šestadvacetiletý řidič osobního vozidla Opel Omega z Hradce zde pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy a při průjezdu křižovatkou dostal smyk, vyjel mimo vozovku, kde bočně narazil do stromu. Na místě tragédie zemřeli čtyři lidé, kromě řidiče i pětapadesátiletý muž z Hradce Králové, šestadvacetiletý z okresu Rychnov nad Kněžnou a šestnáctiletá dívka z Pardubicka. Ve zcela zdemolovaném voze cestovala rovněž patnáctiletá dívenka z Pardubicka, kterou zdravotníci převezli pouze s lehkým zraněním do královéhradecké fakultní nemocnice. Nehoda byla na operační středisko hasičské záchranné služby ohlášena v 1.49 hodin. Na místo vyjeli hradečtí hasiči s technickým automobilem a cisternou. Zde okamžitě zabezpečili vozidlo proti požáru, odpojili akumulátor a zamezili úniku provozních kapalin. Vozovka byla v místě nehody několik hodin uzavřena. Příčiny nehody v těchto chvílích intenzivně šetří Policie ČR. U řidiče byla nařízena soudní pitva, která by měla odhalit, zda nebyl v době neštěstí pod vlivem alkoholu či drog. Technická závada nebyla na místě ohledáním zjištěna. Škoda na havarovaném vozidle je odhadnuta na 60 tisíc korun. Pravděpodobný viník dopravní nehody řídil motorové vozidlo, ačkoliv nikdy nebyl držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.11.

Drze loupil za bílého dne

"Máme ho!" se ozvalo vítězně z radiostanice policistů oddělení hlídkové služby.

Krimi celý článek
30.7.

Cyklistka nezvládla zatáčku a čelně se srazila s autem

Ten nezvládla a přejela do levého jízdního pruhu, kde se čelně střetla s projíždějícím osobním vozidlem Škoda Octavia.

Krimi celý článek
31.10.

Zloděj odcizil peníze, léky a kameru s harddiskem.

Případem se již na základě oznámení intenzivně zabývají policisté z Obvodního oddělení v České Třebové, a to pro podezření z přečinu krádež, kde trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na pět let nebo peněžitý trest.

Krimi celý článek
17.3.

Salaš v Mistrovicích pohltily plameny

Hasiči museli z objektu vyvážet uskladněné seno pomocí nakladače. Vyklízení objektu trvalo více než pět hodin a poté bylo nutné dohasit všechna ohniska. Vyvezené doutnající seno na volné prostranství do ranních hodin bude střežit místní jednotka z Mistrovic.

Krimi celý článek
7.6.

Krádež pamětní desky

Na krádež přišel zaměstnanec tamního muzea 29. května 2010.

Krimi celý článek
28.4.

Ve spalovně krematoria hořela střecha

Ve středu 27. dubna ve 13.25 hodin vyjížděli městští hasiči do Krematoria Pardubice, kde došlo k požáru střechy.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting