Násilníka zadrželi policisté

6.2.

Násilníka zadrželi policisté

V pátek 2. února v podvečer měl na nástupišti pardubického hlavního vlakového nádraží přistoupit neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let, které seděly na lavičce, a požadovat po nich peníze a fyzicky je napadat. Dívkám se ale podařilo vytrhnout a utéci do nádražní haly. Policisté krátce na to podezřelého muže dopadli. Poté mu orientační dechovou zkouškou naměřili více než 1,8 promile alkoholu v dechu, byl tedy převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Po propuštění byl, po předchozím souhlasu státní zástupkyně, zadržen a komisař proti němu zahájil trestní stíhání pro trestný čin loupeže. Obviněný 22-letý mladík z Přeloučska byl umístěn do policejní cely, odkud byl toto pondělí v dopoledních hodinách převezen k Okresnímu soudu v Pardubicích, kde soudce rozhodl o jeho vzetí do vazby. Policisté ho následně eskortovali do Vazební věznice v Hradci Králové.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.7.

Opilá cyklistka

Kolo řídila bez helmy, což vzhledem k věku mohla.

Krimi celý článek
7.1.

Slepice se mohly vrátit do kurníku

Jakmile dorazili k jeho domu, všimli si již před brankou stop, jejichž tvar a design byl shodný se stopami na místě činu.

Krimi celý článek
11.2.

Hasič rozmluvil ženě skok z okna

Až do příjezdu hasičů a záchranné služby hovořil se ženou v okně ve čtvrtém patře.

Krimi celý článek
15.7.

Nehoda na silnici z Břehů do Sopřeče

Hasiči dále nasvěcovali místo nehody policistům ke zdárnému zdokumentování události a poté odstranili následky nehody. Hasiči se vrátili zpět na základnu pět minut po půlnoci.

Krimi celý článek
20.10.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
26.8.

Hřešil hned dvakrát

Následně se řidič podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting