Násilníka zadrželi policisté

6.2.

Násilníka zadrželi policisté

V pátek 2. února v podvečer měl na nástupišti pardubického hlavního vlakového nádraží přistoupit neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let, které seděly na lavičce, a požadovat po nich peníze a fyzicky je napadat. Dívkám se ale podařilo vytrhnout a utéci do nádražní haly. Policisté krátce na to podezřelého muže dopadli. Poté mu orientační dechovou zkouškou naměřili více než 1,8 promile alkoholu v dechu, byl tedy převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Po propuštění byl, po předchozím souhlasu státní zástupkyně, zadržen a komisař proti němu zahájil trestní stíhání pro trestný čin loupeže. Obviněný 22-letý mladík z Přeloučska byl umístěn do policejní cely, odkud byl toto pondělí v dopoledních hodinách převezen k Okresnímu soudu v Pardubicích, kde soudce rozhodl o jeho vzetí do vazby. Policisté ho následně eskortovali do Vazební věznice v Hradci Králové.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.6.

Nezajištěný stan přilákal neznámého zloděje

Po zloději pátrají novopačtí policisté.

Krimi celý článek
9.12.

Nedělní hokejové derby. Policisté zajistili celkem tři osoby.

Aby si obyvatelé Pardubic mohli užít klidnou adventní neděli, policisté dohlíželi na veřejný pořádek v souvislosti s konáním hokejového utkání.

Krimi celý článek
6.8.

Dopis na rozloučenou

Naštěstí měla osoba, jež chtěla spáchat sebevraždu, při sobě mobilní telefon. Právě jeho prostřednictvím se podařilo s hledanou navázat spojení.

Krimi celý článek
9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se dopustil devětadvacetiletý muž v Rybitví trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví.

Krimi celý článek
20.8.

Seniorka uvěřila lžím po telefonu.

Hledáme muže světlé pleti ve věku mezi 30 – 40 lety. Mohl být vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Měl kulatý, hladce oholený obličej. Měl světlé tříčtvrteční kalhoty, tmavé tričko s krátkým rukávem a límečkem. Rukávy i límeček měly světlé lemování. Na prsou i boku mělo tričko nezjištěné nápisy. Na hlavě měl hledaný kšiltovku tmavé barvy.

Krimi celý článek
20.8.

Kocour zapálil kuchyň

Dne 18. srpna 2008 v 8.08 hodin byl na operační a informační středisko hasičů oznámen požár bytu v Tyršově ulici.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting