Násilníka zadrželi policisté

6.2.

Násilníka zadrželi policisté

V pátek 2. února v podvečer měl na nástupišti pardubického hlavního vlakového nádraží přistoupit neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let, které seděly na lavičce, a požadovat po nich peníze a fyzicky je napadat. Dívkám se ale podařilo vytrhnout a utéci do nádražní haly. Policisté krátce na to podezřelého muže dopadli. Poté mu orientační dechovou zkouškou naměřili více než 1,8 promile alkoholu v dechu, byl tedy převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Po propuštění byl, po předchozím souhlasu státní zástupkyně, zadržen a komisař proti němu zahájil trestní stíhání pro trestný čin loupeže. Obviněný 22-letý mladík z Přeloučska byl umístěn do policejní cely, odkud byl toto pondělí v dopoledních hodinách převezen k Okresnímu soudu v Pardubicích, kde soudce rozhodl o jeho vzetí do vazby. Policisté ho následně eskortovali do Vazební věznice v Hradci Králové.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.7.

Psí exkrement

Jeho majitelka nejspíš nic neviděla, hosté ji několikrát upozornili, aby si to po svém pejskovi uklidila, na což snad nereagovala.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
11.2.

Muž obviněný ze znásilnění je ve vazbě, obětí je jeho 10letá vnučka

Soudce respektoval návrh policie, resp. státního zástupce, a na obviněného muže včerejšího dne uvalil vazbu. V případě prokázání viny muži hrozí trest odnětí svobody v rozmezí 5 až 10 let.

Krimi celý článek
15.2.

Nadával policistům přímo na služebně

Ve svých urážkách nadále pokračoval, stupňoval je a navíc začal vyhrožovat i fyzickou újmou.

Krimi celý článek
10.7.

Vloupání do kadeřnictví

Policistům by pomohlo případné svědectví občanů.

Krimi celý článek
9.3.

Tak tomu se vážně říká pech!

Další jízdu mu tak policisté neplánovaně ukončili a cíl mužovy cesty se změnil v „návštěvu“ policejní služebny.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting