Násilníka zadrželi policisté

6.2.

Násilníka zadrželi policisté

V pátek 2. února v podvečer měl na nástupišti pardubického hlavního vlakového nádraží přistoupit neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let, které seděly na lavičce, a požadovat po nich peníze a fyzicky je napadat. Dívkám se ale podařilo vytrhnout a utéci do nádražní haly. Policisté krátce na to podezřelého muže dopadli. Poté mu orientační dechovou zkouškou naměřili více než 1,8 promile alkoholu v dechu, byl tedy převezen na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Po propuštění byl, po předchozím souhlasu státní zástupkyně, zadržen a komisař proti němu zahájil trestní stíhání pro trestný čin loupeže. Obviněný 22-letý mladík z Přeloučska byl umístěn do policejní cely, odkud byl toto pondělí v dopoledních hodinách převezen k Okresnímu soudu v Pardubicích, kde soudce rozhodl o jeho vzetí do vazby. Policisté ho následně eskortovali do Vazební věznice v Hradci Králové.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.1.

Dva kuriózní zásahy hasičů v roce 2008 v Pardubickém kraji

Náměstí aplaudovalo hasičům za záchranu uvízlého chlapce.

Krimi celý článek
22.5.

Poškrábaný osobní automobil

Proč někdo takto nesmyslně jedná, to rozumný člověk nepochopí...

Krimi celý článek
12.7.

Akce "Dědek" přinesla úspěch

Čtyřměsíční operativní šetření policejního toxi týmu ve spolupráci s dalšími kolegy vyvrcholilo koncem června.

Krimi celý článek
7.2.

Alkohol, nehoda, zákaz řízení

V uvedené obci řidič nepřizpůsobil rychlost jízdy a dostal smyk. S vozidlem následně narazil do zděného plynového sloupku a oplocení přilehlého domu. Na místě provedli kolegové dechové zkoušky s výsledky 1,94 a 1,83 promile alkoholu. Navíc také zjistili, že dotyčný opilý šofér má vysloven zákaz řízení a to do poloviny letošního roku. Při nehodě nedošlo k žádnému zranění a tak mohl opilec putovat na záchytku.

Krimi celý článek
23.1.

Kolegům vyhrožoval se sekyrou v ruce Skončil ve vazbě.

Když viděl, že toto nezabírá, došel si pro sekyru a vyhrožoval dál. Tu mu nakonec odebral jeho bratr. Předvedení nakonec proběhlo bez problémů.

Krimi celý článek
28.12.

Policie pátrá po 45leté ženě

Pohřešovaná Hana Martišová se narodila 30. dubna 1964, je občankou České republiky.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting