Nedělní oběd zdarma

7.7.

Nedělní oběd zdarma

Nedělní oběd zdarma

       Na Svitavsku policisté pátrají po muži a ženě. Proč?         Byla sobota, kolem desáté hodiny večer, když operační důstojník přijal na lince 158 telefonát. Na druhém konci aparátu se ozval ženský hlas a zněl velmi naléhavě. Žena hovořila o tom, že jí neznámí pachatelé vykladli byt. Okamžitě byla do obce na Moravskotřebovsku vyslána hlídka. Ta se pak spojila s oznamovatelkou, která uvedla, že v odpoledních hodinách k ní a jejímu příteli do bytu zavítala návštěva. Jednalo se o muže, ženu a dvě malé děti. Přestože oznamovatelka tyto lidi osobně neznala, snažila se je pohostit.  Všichni se velmi dobře bavili. Jenže před desátou hodinou večer se měla návštěva k odchodu. No a co se nestalo? Jeden z hostů si údajně měl otevřít mrazák a z něj si vzít 10 kg bůčku, zatímco druhý návštěvník odnáší hrnec se zhruba 20 kusy karbanátků. Než stačila oznamovatelka cokoli učinit, návštěva i s hrncem a proviantem za 2 tisíc korun zmizela.        Policisté po hostech intenzivně pátrají. Budou muset totiž vysvětlit důvody svého chování.   Otázkou ale zůstává, zda se policistům podaří včas zajistit kradený proviant.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.9.

Kradl za chodu firmy

V případě, že se ho podaří policii dopadnout, hrozí mu až pětiletý trest odnětí svobody.

Krimi celý článek
6.1.

Hasiči odstraňovali strom, který spadl na chatu

Hasiči vzrostlý strom postupně rozřezali a uklidili z poničené střechy.

Krimi celý článek
2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
16.9.

Dal si 3 pivka a dvě deci tvrdého.

V ulici Družstevní se zastavil a začal telefonovat. Bohužel se nedovolal a následně prý vlivem únavy usnul a sundal nohu z brzdového pedálu.

Krimi celý článek
30.12.

Okrádali seniory po celé republice

Právě krádeže v Litomyšli a Hradci Králové mají prokazatelně na svědomí tyto tři zadržené osoby.

Krimi celý článek
18.3.

Spadl i s autem do vod Tiché Orlice

V neděli krátce před pátou hodinou ranní došlo v Chocni k vážné nehodě osobního automobilu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting