Nedělní oběd zdarma

7.7.

Nedělní oběd zdarma

Nedělní oběd zdarma

       Na Svitavsku policisté pátrají po muži a ženě. Proč?         Byla sobota, kolem desáté hodiny večer, když operační důstojník přijal na lince 158 telefonát. Na druhém konci aparátu se ozval ženský hlas a zněl velmi naléhavě. Žena hovořila o tom, že jí neznámí pachatelé vykladli byt. Okamžitě byla do obce na Moravskotřebovsku vyslána hlídka. Ta se pak spojila s oznamovatelkou, která uvedla, že v odpoledních hodinách k ní a jejímu příteli do bytu zavítala návštěva. Jednalo se o muže, ženu a dvě malé děti. Přestože oznamovatelka tyto lidi osobně neznala, snažila se je pohostit.  Všichni se velmi dobře bavili. Jenže před desátou hodinou večer se měla návštěva k odchodu. No a co se nestalo? Jeden z hostů si údajně měl otevřít mrazák a z něj si vzít 10 kg bůčku, zatímco druhý návštěvník odnáší hrnec se zhruba 20 kusy karbanátků. Než stačila oznamovatelka cokoli učinit, návštěva i s hrncem a proviantem za 2 tisíc korun zmizela.        Policisté po hostech intenzivně pátrají. Budou muset totiž vysvětlit důvody svého chování.   Otázkou ale zůstává, zda se policistům podaří včas zajistit kradený proviant.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.2.

Vybral příbuznému účet.

V rámci vyšetřování kolegové objasnili, kdo za odcizením několika tisícovek stojí. Člen rodiny, v minulosti několikrát soudně trestaný třicetiletý muž, měl koncem prosince sebrat platební kartu z neuzamčeného vozidla, ještě ten den měl vybrat peníze a poté kartu vrátit zpět, aniž si majitel karty všiml, že karta zmizela.

Krimi celý článek
23.1.

Oba cizinci skončili „za katrem“

V pátek 18. ledna došlo v obci Podlažice na Chrudimsku k loupežnému přepadení osádky osobního automobilu

Krimi celý článek
25.1.

Chtěl si udělat zásoby dřeva

Policisté případ šetří s podezřením ze spáchání přečinu krádeže. Vzhledem k tomu, že podezřelý byl již za tento přečin v posledních třech letech potrestán, může tak nyní strávit v teple vězeňské cely až tři roky.

Krimi celý článek
8.8.

Pastvinská přehrada si vyžádala obět 07. 08. 2008

Zda-li mladík přecenil své síly nebo zda-li příčinou utonutí byla jiná skutečnost zodpoví až nařízená pitva.

Krimi celý článek
5.10.

Jedlík z Třebovic

Hlad dovedl v minulých dnech osmnáctiletého mladíka z obce Třebovice až na vlakové nádraží do České Třebové.

Krimi celý článek
19.10.

Ze slovního žertu se málem stala loupež

Co následovalo? On odešel a žena zavolala policisty.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting