Nedělní oběd zdarma

7.7.

Nedělní oběd zdarma

Nedělní oběd zdarma

       Na Svitavsku policisté pátrají po muži a ženě. Proč?         Byla sobota, kolem desáté hodiny večer, když operační důstojník přijal na lince 158 telefonát. Na druhém konci aparátu se ozval ženský hlas a zněl velmi naléhavě. Žena hovořila o tom, že jí neznámí pachatelé vykladli byt. Okamžitě byla do obce na Moravskotřebovsku vyslána hlídka. Ta se pak spojila s oznamovatelkou, která uvedla, že v odpoledních hodinách k ní a jejímu příteli do bytu zavítala návštěva. Jednalo se o muže, ženu a dvě malé děti. Přestože oznamovatelka tyto lidi osobně neznala, snažila se je pohostit.  Všichni se velmi dobře bavili. Jenže před desátou hodinou večer se měla návštěva k odchodu. No a co se nestalo? Jeden z hostů si údajně měl otevřít mrazák a z něj si vzít 10 kg bůčku, zatímco druhý návštěvník odnáší hrnec se zhruba 20 kusy karbanátků. Než stačila oznamovatelka cokoli učinit, návštěva i s hrncem a proviantem za 2 tisíc korun zmizela.        Policisté po hostech intenzivně pátrají. Budou muset totiž vysvětlit důvody svého chování.   Otázkou ale zůstává, zda se policistům podaří včas zajistit kradený proviant.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.4.

Požár hotelu Modrá hvězda likvidovalo pět hasičských jednotek

Profesionální i dobrovolní hasiči byli přivoláni k požáru bývalého hotelu.

Krimi celý článek
10.7.

Braňte se domácímu násilí. Nezavírejte před ním oči!

Bohužel oběťmi domácího násilí se nestávají jen ženy, ale i rodiče, děti a senioři. Domácí násilí se rozvíjí postupně, má svoji dynamiku a cyklický průběh.

Krimi celý článek
3.2.

Ukrýval se před policisty v manželské posteli

Štěstí ale přálo moravskotřebovským policistům. Právě oni zjistili, kde se muž skrývá. Měl spojence, resp. spojenkyni.

Krimi celý článek
30.4.

Vydávala se za zdravotní sestru

Žena by mohla být ve věku asi kolem 40 let, je vysoká 160 centimetrů, silnější postavy, hovoří se slovenským přízvukem.

Krimi celý článek
23.2.

Notebook v autě

K tomu, aby se ho zmocnil, rozbil boční okénko u spolujezdce. Ve vozidle nebyl pouze notebook, ale i zařízení na stahování tachografu. Jednáním pachatele vznikla nejmenované společnosti škoda, která byla předběžně vyčíslena na 9.000 korun.

Krimi celý článek
21.2.

Výrobce a dealer drog ve vazbě

Tento měsíc na dveře jednoho z rodinných domů v obci nedaleko Ústí nad Orlicí „zaklepala“ Zásahová jednotka z Hradce Králové. Její nečekaná návštěva byla na základě zjištění orlickoústeckých specialistů na drogovou problematiku, kteří měli nájemce nemovitosti v hledáčku.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting