Nehoda si vyžádala sedm zraněných

9.6.

Nehoda si vyžádala sedm zraněných

 V neděli 8. června v dopoledních hodinách směřovaly hasičské jednotky ze stanic v Přelouči a Chrudimi a dále dobrovolná z Heřmanova Městce do Stojic, kde se střetla dvě vozidla. Nehoda se stala na úseku silnice I/17 mezi obcemi Stojice a Bukovina. Při nehodě bylo zraněno celkem 7 osob – čtyři těžce a tři lehce. Hasiči spolupracovali s posádkami zdravotnické záchranné služby při ošetřování a nakládání zraněných do sanitních vozidel. Hasiči dále zabezpečili vozidla proti požáru a po zadokumentování a vyšetření nehody policisty, provedli úklid a zprůjezdnění vozovky. 

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.12.

Na přepadení se podílel i nezletilec

Muži zákona měli velmi znesnadněné podmínky pro práci, neboť popis odpovídal téměř na každého druhého.

Krimi celý článek
23.6.

Střelba v Bělči nad Orlicí - dodatek

Revolverem postřelený muž skončil se zraněním v nemocnici.

Krimi celý článek
28.1.

Pomozte při objasňování případu

Neznámý pachatel jeho vůz odcizil v nočních hodinách z 24 na 25 ledna. Jednalo se o vůz Škoda Octavia; 1,9 TDI; RZ: 4E8 3948; šedé metalické barvy; s tažným zařízením; plechovými disky se zimními pneumatikami značky Barum Polaris II. Navíc se ve vozidle nacházely tyto věci: zelená karta o pojištění, 4 kusy plastových poklic, startovací kabely, hever a auto-navigace značky Garmin.

Krimi celý článek
9.11.

Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

Zdravotníci neváhali a požádali proto o pomoc hasiče. Ti k záchraně naběhlého palce použili svěrák a do něj prst upevnili.

Krimi celý článek
25.1.

Chtěl si udělat zásoby dřeva

Policisté případ šetří s podezřením ze spáchání přečinu krádeže. Vzhledem k tomu, že podezřelý byl již za tento přečin v posledních třech letech potrestán, může tak nyní strávit v teple vězeňské cely až tři roky.

Krimi celý článek
4.11.

Při tragédii u obce Dolní Přím zemřely dvě ženy

Posádka druhého vozidla značky Škoda Fabia byla zraněna, bohužel čtrnáctiletá spolujezdkyně na místě zemřela.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting