Než stihl něco ukrást, usnul

22.11.

Než stihl něco ukrást, usnul

Než stihl něco ukrást, usnul

Velké překvapení čekalo v pátek ráno na majitelku osobního vozidla v jedné obci nedaleko Ústí nad Orlicí. Z technických důvodů musela na začátku minulého týdne své vozidlo odstavit u silnice č. I/14. Když ale v pátek projížděla okolo, všimla si rozbitého okénka, a proto chtěla auto zkontrolovat. Překvapení, které na ni čekalo uvnitř, určitě nečekala. Ve vozidle nalezla cizího spícího muže. Neváhala a zavolala na linku tísňového volání. Během několika okamžiků byli na místě i policisté, kteří mladíka zajistili a ztotožnili jako jedenadvacetiletého muže ze Svitavska. Škody na vozidle byly předběžně vyčísleny přes pět tisíc korun. Díky včasnému zásahu majitelky a policistů nedošlo k žádnému odcizení věcí a podezřelý byl dopaden. Ještě téhož dne policejní inspektor mladíkovi ve zkráceném přípravném řízení sdělil podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci a v nejbližší době by měl stanout před soudem. Pokud se jeho vina prokáže, hrozí mu trest odnětí svobody až na dvě léta, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.7.

Řidič s automobilem přerazil tři stromy

Poté byl muž vyproštěn z vozidla a předán do péče zdravotníkům.

Krimi celý článek
7.7.

Řidič neodhadl výšku nákladu, ten smetl k zemi

Velký problém byl s naložením ramene s radlicí, které bylo provizorně vyvázáno tak, aby nepadalo z ložného prostoru korby.

Krimi celý článek
23.11.

Zloděj kol se oháněl nožem

Krádež kola se zvrhla v násilí proti bránícímu se muži a ve zdemolování bytu v Letohradě.

Krimi celý článek
22.4.

Cyklistka je těžce zraněna

Žádáme svědky o pomoc. Policisté žádají případné svědky dopravní nehody, kteří by svým svědectvím mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, aby se ozvali na bezplatnou linku 158.

Krimi celý článek
18.9.

Hlavní vlakové nádraží bylo uzavřeno.

Na místo přijel nejprve policejní psovod se psem na vyhledávání výbušnin k prvotnímu ohledání místa a předmětu. Následně přijela pyrotechnická výjezdová skupina, která podezřelou tašku prověřila mimo jiné rentgenem.

Krimi celý článek
20.3.

Snědé ženy okradly staré manžele

Ženy byly snědé pleti, dvě z nich ve věku kolem 50 let, silnější postavy, oblečeny do černých dlouhých sukní.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting