Než stihl něco ukrást, usnul

22.11.

Než stihl něco ukrást, usnul

Než stihl něco ukrást, usnul

Velké překvapení čekalo v pátek ráno na majitelku osobního vozidla v jedné obci nedaleko Ústí nad Orlicí. Z technických důvodů musela na začátku minulého týdne své vozidlo odstavit u silnice č. I/14. Když ale v pátek projížděla okolo, všimla si rozbitého okénka, a proto chtěla auto zkontrolovat. Překvapení, které na ni čekalo uvnitř, určitě nečekala. Ve vozidle nalezla cizího spícího muže. Neváhala a zavolala na linku tísňového volání. Během několika okamžiků byli na místě i policisté, kteří mladíka zajistili a ztotožnili jako jedenadvacetiletého muže ze Svitavska. Škody na vozidle byly předběžně vyčísleny přes pět tisíc korun. Díky včasnému zásahu majitelky a policistů nedošlo k žádnému odcizení věcí a podezřelý byl dopaden. Ještě téhož dne policejní inspektor mladíkovi ve zkráceném přípravném řízení sdělil podezření z přečinu krádeže a poškození cizí věci a v nejbližší době by měl stanout před soudem. Pokud se jeho vina prokáže, hrozí mu trest odnětí svobody až na dvě léta, zákaz činnosti nebo propadnutí věci.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.2.

Krádežemi si přišli na více než 2 miliony

Majitelé obchodů s potravinami mohou spát opět o něco klidněji. Trojice obviněných mužů je ve vazbě.

Krimi celý článek
2.2.

Okradl přítelkyni

V první polovině ledna se však podezřelý, vzhledem ke svým dluhům, rozhodl své přítelkyni z domu odcizit nějaké šperky. Ty následně zpeněžil a peníze využil ve svůj prospěch. To vše bohužel bez vědomí poškozené.

Krimi celý článek
25.2.

Přepadení benzínové čerpací stanice

Pachatel je přibližně 185 cm vysoký, střední postavy, světlé pleti, ve věku okolo třiceti let. Hovořil česky bez přízvuku.

Krimi celý článek
12.6.

Žena se topila v řece, lidé pouze přihlíželi

Lidé pouze přihlíželi a zavolali na 112. Nikdo z nich do vody neskočil. Je to smutné," dodala Žahourková.

Krimi celý článek
6.2.

Násilníka zadrželi policisté

2. února na vlakovém nádraží přistoupil neznámý mladík ke dvěma dívkám ve věku 15 a 14 let fyzicky je napadl.

Krimi celý článek
14.5.

Zájemce o koupi s vozem ujel

Po domluvě s majitelkou usedl do jejího vozidla na místo řidiče s tím, že si chce na parkovišti zkusit ještě s autem couvnout.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting