Neznámý pachatel si zařídil nové obutí.

26.2.

 Neznámý pachatel si zařídil nové obutí.

Neznámý pachatel v noci z pondělka na úterý odczil na společné chodbě domu v Riegrově ulici  v České Třebové tři páry bot. Nešlo o boty v hodnotě stokorun, ale několika tisíců. Byly to značkové sportovní boty několika výrobců, zakoupené před dvěma měsíci, jejichž pořizovací cena se pohybovala v hodnotě od 1700 do 2300 korun.

To, že veškeré páry byly umístěny na chodbě, nikoliv za dveřmi domácnosti, je prý běžné. Poškozená rodina prý i dražší obuv už několik let nechává běně přededveřmi a s krádeží se nikdy nesetkala, až nyní.

Škoda byla vyčíslena na více než 6.000, díky čemuž v tuto chvíli neznámému pachateli za trestný čin krádeže hrozí dvouleté vězení. Máte-li informace, které by nás na stopu pachatele přivedly, kontaktujte prosím Policii z Obvodního oddělení policie Česká Třebová na čísle 974 580 701. Děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.2.

Muž skončil po požití tekutiny v nemocnici

Osmačtyřicetiletý muž z Pardubic se ve čtvrtek po poledni napil neznámé tekutiny na bázi louhu z plastové lahve.

Krimi celý článek
7.7.

Nebezpečí odčerpání peněz z bankovních účtů!

Policie ČR tedy důrazně varuje občany před otevíráním příloh neznámých emailů, protože takové emaily lze z bezpečnostního hlediska počítačového systému označit jako vysoce rizikové. Pokud se uživatelé setkali s výše popsaným emailem, nebo ve svém elektronickém bankovnictví zaznamenali nějaké nezvyklosti, měli by maximálně zvýšit opatrnost a bezprostředně si zajistit aktualizaci antivirové kontroly počítačového systému i mobilního telefonu.

Krimi celý článek
14.7.

Další okradený senior

O své úspory přišel na Litomyšlsku před pár dny opět jeden důvěřivý senior.

Krimi celý článek
6.9.

Chlapec požár nepřežil

Když se záchranářům podařilo běsnící plameny zdolat, naskytla se jim hrůzná podívaná.

Krimi celý článek
6.1.

Násilník obviněn ze znásilnění

K protiprávnímu jednání muže mělo dojít v polovině měsíce června loňského roku na Choceňsku. Obviněný měl na místě veřejně přístupném násilím donutit poškozenou mladistvou dívku k souloži. Mladistvá se po celou dobu jeho násilnému činu intenzivně bránila ale i přesto agresor soulož vykonal.

Krimi celý článek
21.7.

Našeptávali mu mimozemšťané

S 2,26 promile alkoholu v dechu by možná našeptávali kdekomu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting