Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

13.8.

Nezvedat rodičům telefon může způsobit obavu nejen u rodičů, ale i u složek IZS.

Další oznámení, na jehož konci došlo ke zjištění, že se vlastně nic nestalo, přišlo dnes v jednu hodinu ráno. Na tísňovou linku volala ustrašená žena s obavou o syna žijícího v Pardubicích, který se jí od neděle neozval, nereagoval na zprávy ani telefonáty. Na jeho adresu už téměř mířili policisté z dubinského obvodu, ale po chvíli je operační středisko mohlo z výjezdu odvolat. Paní se policistům ozvala znovu, tentokrát s dobrou zprávou. Syn jí napsal zprávu, že je v pořádku, spí a zeptal se proč ho budí. Tímto sdělením pro policisty vše skončilo pouhým záznamem do fonogramů a hlášení.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

29.10.

Surovci z Ústí skončili v policejních celách

V pátek 12. října tohoto roku jsme čtenáře informovali o několika brutálních přepadeních na území města Ústí nad Orlicí.

Krimi celý článek
10.10.

Nenoste sebou cennosti na sportoviště!

Pokud jste si někdo včera v době od 14. – 15. hodiny odpoledne všiml v plaveckém areálu někoho, jehož cílem nejspíš nebylo si „jen tak zaplavat“, kontaktujte prosím policisty z Obvodního oddělení Pardubice I na čísle 574 566 651. Za Vaše postřehy předem děkujeme.

Krimi celý článek
21.7.

Neznámí pachatelé zdevastovali zahradu

Nejenže vytrhali solární lampy, ale při úprku rovněž probodli nadzemní část nafukovacího bazénu.

Krimi celý článek
14.2.

Pozor na falešného kominíka

Všech osm žadatelů o revizi a vyčištění komínů zaplatilo celkovou částku přes sedm tisíc korun.

Krimi celý článek
14.12.

Z betléma zmizel beran

Vzhledem k tomu, že socha berana není tak malá, aby se někomu vešla „do kapsy“ mohli jste v pardubických ulicích v nočních hodinách v době od 9. do 10. prosince někoho s tímto neobvyklým předmětem v náručí potkat.

Krimi celý článek
25.8.

Příprava vraždy v věznici

Koncem minulého týdne ukončili krajští kriminalisté vyšetřování případu zvlášť závažného zločinu přípravy vraždy spáchaného ve spolupachatelství a podali ke krajskému státnímu zastupitelství návrh na podání obžaloby.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting