Nočním Lanškrounem se plíží násilník

16.5.

Nočním Lanškrounem se plíží násilník

Nočním Lanškrounem se plíží násilník

V sobotu 10. května tohoto roku o půl druhé ráno obtěžoval dosud neznámý muž v Lanškrouně na Ústeckoorlicku sedmatřicetiletou ženu, kterou se snažil osahávat a líbat. Nejprve ji přitlačil na plot, ale ve chvíli, kdy se na ni začal tisknout, šla okolo jiná náhodná chodkyně. Muž se lekl a z místa úprkem zmizel. V pondělí navečer přišla policii oznámit 18letá slečna, že se ji pokusil rovněž neznámý muž znásilnit. Uvedla, že v sobotu dvě hodiny po půlnoci ji přepadla v Lanškrouně osoba mužského pohlaví, pravděpodobně cizí státní příslušník. Doběhl ji u staveniště bytových domů, kde ji začal obtěžovat, osahávat a nakonec ji povalil na zem. Dívce, která se bránila, se nakonec přeci jen podařilo utéci. Oběma ženám se naštěstí ze spárů neznámého maniaka tentokrát podařilo uniknout. Blíží se ale víkend, teplé dny a vlahé večery. Policisté proto nabádají všechny ženy v Lanškrouně, aby byly opatrné a pokud možno se v nočních hodinách nepohybovaly po ulicích města samy. Zároveň kriminalisté vyzývají všechny případně svědky, kteří by mohli jakýmkoli způsobem přispět ke zjištění pachatele této závažné trestné činnosti, aby se obrátili na kteroukoli policejní služebnu nebo přímo na linku tísňového volání 158.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

28.7.

Na Svitavsku obviněn drogový dealer

Drogový dealer obviněn a hrozí mu pětileté vězení.

Krimi celý článek
13.7.

Červnová loupež objasněna

K události došlo v jednom z barů v Hlinsku koncem června.

Krimi celý článek
8.12.

Východočeské divadlo zve na předvánoční díl pořadu Bez nápovědy

Mnoho diváků si určitě ještě dnes vzpomene na Romaninu nezapomenutelnou Julii, Lídinu Roxanu v Cyranovi z Bergeracu či Jindřinu Ofélii v Hamletovi.

Krimi celý článek
18.3.

Další oklamaný senior

Přišel o téměř 81.000 korun.

Krimi celý článek
23.11.

Facka za 3000Kč

Muži zákona celou věc zadokumentovali a případem se nadále zabývají jako přestupkem proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
23.11.

Neopětovaná láska vedla muže k pokusu sebevraždy.

Žamberští policisté přistihli mladého muže u sochy za zábradlím, který jim opakovaně uváděl, že jeho dobrovolné ukončení života je kvůli rozchodu s dívkou.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting