Oba cizinci skončili „za katrem“

23.1.

Oba cizinci skončili „za katrem“

Oba cizinci skončili „za katrem“

V pátek 18. ledna tohoto roku po třiadvacáté hodině došlo v obci Podlažice na Chrudimsku k loupežnému přepadení osádky osobního automobilu značky Peugeot. Dva muži vozidlo zastavili a 25letého muže a o rok mladší ženu v autě fyzicky napadli. Požadovali po nich osobní doklady a rovněž doklady od vozidla. Po nějaké chvíli se oběma napadeným podařilo dostat se zpět do vozu, z místa ujet a celou událost oznámit policii. Oba násilníci byli v časných ranních hodinách 19. ledna policejní hlídkou přímo v obci Podlažice zajištěni a převezeni na obvodní oddělení v Chrasti. Dechovou zkouškou u nich byla naměřena hodnota 2,33 a 1,42 promile alkoholu. Policisté zjistili, že se jedná o mladíky ve věku 21 a 22 let, cizí státní příslušníky. Vzhledem ke zjištěné podnapilosti byli podezřelí převezeni na záchytnou stanici do Pardubic. Po vystřízlivění byli oba muži zadrženi a policejní inspektor jim sdělil obvinění z trestného činu loupeže, spáchaného ve spolupachatelství. Následně byl podán návrh na vzetí do vazby, který státní zástupce akceptoval. Soudce na oba obviněné příkaz k dodání do vazby vydal a do vazební věznice byli eskortováni v pondělí 21. ledna. Muž utrpěl při napadení zranění, jehož plná diagnóza bude upřesněna až po komplexním lékařském vyšetření. Případ šetří služba kriminální policie a vyšetřování v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

11.7.

Zadrženi tři ukrajinští „otrokáři“

Minimálně od listopadu 2004 zlákali tito novodobí otrokáři větší počet ukrajinských a bulharských dělníků.

Krimi celý článek
10.5.

Sváteční den ve znamení dvou vyhaslých životů

Ve zdejším centrálním městském parku byla do hustého křoví záhadně zapletena neznámá osoba.

Krimi celý článek
22.3.

Žentour skončil ve sběru

Jak se rozhodli, tak se i stalo. Jenže tímto svým jednáním způsobili majiteli škody odhadnuté na 2.500 korun.

Krimi celý článek
19.7.

Jel podivně

Díky upozornění jiného řidiče mohl být nebezpečný šofér zastaven.

Krimi celý článek
14.10.

S přebíháním lesní zvěře musíme počítat

Za necelou půl hodinu na to nám byla oznámena další, tentokrát o něco vážnější dopravní nehoda, při níž byl velmi vážně zraněn jeden z řidičů nákladních vozidel. O této nehodě jsme již včera informovali.

Krimi celý článek
9.2.

Vybral příbuznému účet.

V rámci vyšetřování kolegové objasnili, kdo za odcizením několika tisícovek stojí. Člen rodiny, v minulosti několikrát soudně trestaný třicetiletý muž, měl koncem prosince sebrat platební kartu z neuzamčeného vozidla, ještě ten den měl vybrat peníze a poté kartu vrátit zpět, aniž si majitel karty všiml, že karta zmizela.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting