Oba cizinci skončili „za katrem“

23.1.

Oba cizinci skončili „za katrem“

Oba cizinci skončili „za katrem“

V pátek 18. ledna tohoto roku po třiadvacáté hodině došlo v obci Podlažice na Chrudimsku k loupežnému přepadení osádky osobního automobilu značky Peugeot. Dva muži vozidlo zastavili a 25letého muže a o rok mladší ženu v autě fyzicky napadli. Požadovali po nich osobní doklady a rovněž doklady od vozidla. Po nějaké chvíli se oběma napadeným podařilo dostat se zpět do vozu, z místa ujet a celou událost oznámit policii. Oba násilníci byli v časných ranních hodinách 19. ledna policejní hlídkou přímo v obci Podlažice zajištěni a převezeni na obvodní oddělení v Chrasti. Dechovou zkouškou u nich byla naměřena hodnota 2,33 a 1,42 promile alkoholu. Policisté zjistili, že se jedná o mladíky ve věku 21 a 22 let, cizí státní příslušníky. Vzhledem ke zjištěné podnapilosti byli podezřelí převezeni na záchytnou stanici do Pardubic. Po vystřízlivění byli oba muži zadrženi a policejní inspektor jim sdělil obvinění z trestného činu loupeže, spáchaného ve spolupachatelství. Následně byl podán návrh na vzetí do vazby, který státní zástupce akceptoval. Soudce na oba obviněné příkaz k dodání do vazby vydal a do vazební věznice byli eskortováni v pondělí 21. ledna. Muž utrpěl při napadení zranění, jehož plná diagnóza bude upřesněna až po komplexním lékařském vyšetření. Případ šetří služba kriminální policie a vyšetřování v Chrudimi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.11.

Na Svitavsku spatřili makaka

Makak seděl na poli, ale záhy zmizel policistům z očí a uprchl do zdejšího lesa.

Krimi celý článek
17.3.

Výtržník na hřbitově

Opakovaně zřejmě poničil hrobovou lampu a tímto jednáním pietní místo zhanobil. Poškozené osobě tak způsobil škodu vyčíslenou na více jak 5 tisíc korun.

Krimi celý článek
9.1.

V Pardubickém kraji využia policie nový zákon

V neděli 7. ledna 2007 ve večerních hodinách vykázala na Králicku Policie ČR muže.

Krimi celý článek
16.3.

Dvojnásobný „úlovek“ pardubických policistů

20-letá žena z Neratovic měla odcizit celkem devíti osobám různé odložené věci v pardubické nemocnici.

Krimi celý článek
22.7.

Bydlení s výzdobou marihuany

Muž měl mít v podkroví chrudimského rodinného domu instalovanou technologii pro pěstování této rostliny, s níž měl počítat pro výrobu omamné a psychotropní látky.

Krimi celý článek
11.3.

Pátráme po 15leté dívce

Dívka je ale pohřešována od úterý 8. března 2011.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting