Odcizené vozidlo si našel sám

24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám


Údajně zapomněl, kde zaparkoval  
Sobotní odpoledne trávil 38letý muž se svým kamarádem. Společně se projížděli na kolech v okolí Pardubic a večer se vrátili zpět do města. Muž pak svého známého pozval k sobě domů na pár sklenek alkoholu s tím, že u něho může přespat. Po probuzení hostitel zjistil, že je doma sám. Našel pouze vzkaz, že kamarád musel odjet pryč. Potom si všiml, že mu chybí tablet a klíče od vozidla VW Transporter. Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.
 
Druhý den ráno se ale na policii opět dostavil okradený muž. Policistům sdělil, že klíče od vozu našel doma zapadlé na pohovce. Proto se vydal ještě jednou hledat své auto po okolí a uviděl ho zaparkované v jiné ulici. Ve vozidle mezi sedačkami byl i zmíněný tablet. "Poškozený" uvedl, že když po probuzení neviděl své vozidlo na parkovišti, zpanikařil a myslel si, že mu ho někdo ukradl. K žádnému odcizení tedy údajně nedošlo. Vzhledem k těmto skutečnostem policisté s největší pravděpodobností případ odloží s tím, že se skutek nestal.
 
Kdo ví, oznamovatel se vážně mohl splést, ale také to mohlo být jinak. V takovém případě by pachatel za přečiny krádeže a neoprávněné užívání cizí věci byl ohrožen trestem odnětí svobody až na dvě léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

1.8.

Tragédie na silnici I/35

Řidič osobního motorového vozidla jedoucí ve směru od Litomyšle měl předjíždět kamion. Bohužel se ale v protisměru střetl s projíždějící cisternou.

Krimi celý článek
7.6.

Drzý zloděj

Odložená kabelka s peněženkou, hotovostí a doklady spolu s platební kartou zmizely.

Krimi celý článek
10.7.

Řidičák mohl mít už za 4 dny - Nejen že muž nevlastní řidičské oprávnění, navíc při kontrole nadýchal alkohol.

Policisté z obvodního oddělení Přelouč v sobotu v nočních hodinách zastavili v rámci silniční kontroly vozidlo značky Škoda Felicia, které řídil jednadvacetiletý cizinec.

Krimi celý článek
25.9.

Řidič-zabiják se přihlásil policii sám

Policisté okamžitě rozjeli intenzivní pátrání po červeném vozidle značky Seat Leon.

Krimi celý článek
3.11.

Lednička asi nebyla ženě souzena

Podrobným zkoumáním bylo nakonec zjištěno, že oheň způsobil odhozený nedopalek cigarety z projíždějícího vozidla.

Krimi celý článek
12.11.

Došlo ke střetu vlaku s jízdním kolem

Na poslední chvíli si všiml, jak se k němu blíží vlak a aby nedošlo ke střetu, tak kolo odhodil a z kolejiště na poslední chvíli uskočil.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting