Odcizené vozidlo si našel sám

24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám


Údajně zapomněl, kde zaparkoval  
Sobotní odpoledne trávil 38letý muž se svým kamarádem. Společně se projížděli na kolech v okolí Pardubic a večer se vrátili zpět do města. Muž pak svého známého pozval k sobě domů na pár sklenek alkoholu s tím, že u něho může přespat. Po probuzení hostitel zjistil, že je doma sám. Našel pouze vzkaz, že kamarád musel odjet pryč. Potom si všiml, že mu chybí tablet a klíče od vozidla VW Transporter. Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.
 
Druhý den ráno se ale na policii opět dostavil okradený muž. Policistům sdělil, že klíče od vozu našel doma zapadlé na pohovce. Proto se vydal ještě jednou hledat své auto po okolí a uviděl ho zaparkované v jiné ulici. Ve vozidle mezi sedačkami byl i zmíněný tablet. "Poškozený" uvedl, že když po probuzení neviděl své vozidlo na parkovišti, zpanikařil a myslel si, že mu ho někdo ukradl. K žádnému odcizení tedy údajně nedošlo. Vzhledem k těmto skutečnostem policisté s největší pravděpodobností případ odloží s tím, že se skutek nestal.
 
Kdo ví, oznamovatel se vážně mohl splést, ale také to mohlo být jinak. V takovém případě by pachatel za přečiny krádeže a neoprávněné užívání cizí věci byl ohrožen trestem odnětí svobody až na dvě léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

6.9.

Chlapec požár nepřežil

Když se záchranářům podařilo běsnící plameny zdolat, naskytla se jim hrůzná podívaná.

Krimi celý článek
8.1.

Plameny zničily střechu rodinného domu

Při příjezdu hasičů na místo bylo zjištěno, že střecha objektu je celá v plamenech. Uvnitř domu se nacházela starší žena, kterou se podařilo včas z objektu vyvézt, a to oznamovatelem požáru na tísňovou linku hasičů.

Krimi celý článek
11.4.

Třikrát stejná prodejna

Z drogerie odcizila během tří návštěv věci za více než devět tisíc korun, z obchodu s hračkami za 1.354 korun.

Krimi celý článek
18.3.

Spadl i s autem do vod Tiché Orlice

V neděli krátce před pátou hodinou ranní došlo v Chocni k vážné nehodě osobního automobilu.

Krimi celý článek
10.4.

Pátrání po pohřešovaném pokračuje

Od čtvrtka 29. března 2007 od 20 hodin je pohřešován 19-letý student Univerzity Pardubice Michal Vejrych

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting