Odcizené vozidlo si našel sám

24.4.

Odcizené vozidlo si našel sám


Údajně zapomněl, kde zaparkoval  
Sobotní odpoledne trávil 38letý muž se svým kamarádem. Společně se projížděli na kolech v okolí Pardubic a večer se vrátili zpět do města. Muž pak svého známého pozval k sobě domů na pár sklenek alkoholu s tím, že u něho může přespat. Po probuzení hostitel zjistil, že je doma sám. Našel pouze vzkaz, že kamarád musel odjet pryč. Potom si všiml, že mu chybí tablet a klíče od vozidla VW Transporter. Když se podíval na parkoviště, automobil tam také nebyl. Pojal tak podezření, že auto a tablet mu odcizil jeho známý, a celou věc šel oznámit na policii. Následně tak začalo pátrání po odcizeném vozidle, tabletu i samotném muži, který měl mít krádež na svědomí.
 
Druhý den ráno se ale na policii opět dostavil okradený muž. Policistům sdělil, že klíče od vozu našel doma zapadlé na pohovce. Proto se vydal ještě jednou hledat své auto po okolí a uviděl ho zaparkované v jiné ulici. Ve vozidle mezi sedačkami byl i zmíněný tablet. "Poškozený" uvedl, že když po probuzení neviděl své vozidlo na parkovišti, zpanikařil a myslel si, že mu ho někdo ukradl. K žádnému odcizení tedy údajně nedošlo. Vzhledem k těmto skutečnostem policisté s největší pravděpodobností případ odloží s tím, že se skutek nestal.
 
Kdo ví, oznamovatel se vážně mohl splést, ale také to mohlo být jinak. V takovém případě by pachatel za přečiny krádeže a neoprávněné užívání cizí věci byl ohrožen trestem odnětí svobody až na dvě léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

14.5.

Úspěšná pátrání zachránila dva životy

Díky radiostanicím hlídka pohotovostního a eskortního oddělení věděla, že u zastávky v Pardubičkách se nikdo nenachází, proto společně se strážníky městské policie odjela o několik metrů dál směrem k hlavnímu nádraží. Tam byl opravdu spatřen muž sedící na kolejišti s mikinou přehozenou přes hlavu.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
13.7.

Řidič s automobilem přerazil tři stromy

Poté byl muž vyproštěn z vozidla a předán do péče zdravotníkům.

Krimi celý článek
14.10.

S přebíháním lesní zvěře musíme počítat

Za necelou půl hodinu na to nám byla oznámena další, tentokrát o něco vážnější dopravní nehoda, při níž byl velmi vážně zraněn jeden z řidičů nákladních vozidel. O této nehodě jsme již včera informovali.

Krimi celý článek
16.9.

Chytili je při vaření -perníku-

Oba zadrželi ve chvíli, kdy se z předem připraveného polotovaru snažili „odpařit finální produkt,“ čili pervitin.

Krimi celý článek
12.11.

Policie pomohla dívce zachránit její matku

Ve středu 7. listopadu přiběhla na obvodní oddělení policie v Pardubicích dívka s tím, že má veliký strach o svoji matku.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting