Odcizeny vánoční dárky

23.12.

Odcizeny vánoční dárky

Odcizeny vánoční dárky

Policisté spolu s kriminalisty vyjížděli včera odpoledne do jedné z ulic v Ústí nad Orlicí. Neznámý pachatel tam násilím vnikl do sklepních prostor panelového domu, odkud odcizil plastový koš s vánočními dárky a tři jízdní kola. Nenechavec si zřejmě neuvědomil, že majitelům tím způsobí nejen škodu na majetku, ale především velkou starost opatřit dva dny před štědrým dnem svým blízkým nové dárky. Poškození majitelé škodu vyčíslili na částku 34 tisíc korun. Kdo má krádež na svědomí a kde dárky a kola skončily, teď zjišťují orlickoústečtí policisté. Nevítanému návštěvníkovi za přečiny krádež provedený vloupáním a porušování domovní svobody hrozí až tříletý pobyt za mřížemi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

18.3.

Další oklamaný senior

Přišel o téměř 81.000 korun.

Krimi celý článek
21.12.

Vykrádal vozidla v blízkosti škol a školek

V ranním kvaltu tak rodiče občas zapomněli osobní věci v taškách a kabelkách svých automobilů.

Krimi celý článek
23.6.

Hledají se svědci nehody

Dopravní policisté žádají občany o pomoc.

Krimi celý článek
8.8.

Obviněn z krádeže na krajském úřadu

Zajímavé na celém případu je i to, že 18letý muž nebyl zaměstnancem ostrahy dlouho. Ve své práci se rozkoukal pouhý týden a v budově úřadu odsloužil pouze 4 noční směny. Včera si ve zkráceném přípravném řízení převzal z rukou kriminalistů podezření z trestného činu krádeže v prvním a třetím odstavci.

Krimi celý článek
27.1.

Odhalena pěstírna konopí

V rámci domovních prohlídek se podařilo zajistit více než 1.600 kusů rostlin konopí různé velikosti, vybavení pěstírny a další věci sloužící k páchání drogové trestné činnosti. Dále také počítačovou techniku a několik vozidel, které podezřelé osoby s největší pravděpodobností užívaly k páchání trestné činnosti

Krimi celý článek
17.9.

Na silnici v Lohenicích spadl strom, havarovala tu hned dvě vozidla

Strom zde totiž spadl přes celou komunikaci a krátce po jeho pádu do stromu narazilo osobní vozidlo a následně do něj ještě zezadu druhý automobil.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting