Odcizili 10 vykrmených prasat

15.7.

Odcizili 10 vykrmených prasat

Zloděj patrně miluje vepřové. Nyní jej ovšem hledá policie a žádá případné svědky o spolupráci.

Je možné, že jste si všimli něčeho podezřelého. Kupříkladu pohybu podezřelých osob v okolí, či podezřelého vozidla. Pakliže ano, uvědomte prosím policii.
Můžete využít bezplatnou linku 158.

K čemu mělo vlastně dojít?

Bylo to z 11. na 12. července, když měl v obci Lezník neznámý pachatel vniknout do zajištěného  objektu a z místa si odnést, či odvézt 10 kusů vykrmených prasat, kdy každé z nich mělo vážit hned několik desítek kilogramů. Majitel způsobené škody odhaduje na víc jak 35 tisíc korun. 


     Přestože poličští policisté ve spolupráci s kriminalisty na objasnění případu velmi intenzivně pracují, hledají další možné svědky.


Vzhledem k tomu, že pachatel vnikl do objektu násilím, má na svém svědomí krádež spáchanou formou vloupání. Za tento skutek může být soudem potrestán odnětím svobody až na dvě léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

27.8.

Srážka cyklisty a vozidla měla fatální následky.

U řidiče byl pozitivní test na Cannabis a proto byl vyzván k odběru biologického materiálu.

Krimi celý článek
4.8.

Zeptal se na sociální síti

Od této chvíle se případem začali zabývat policisté z Chrasti. Netrvalo dlouho a podezřelý byl vypátrán. Ano, byl to ten dotyčný spolužák neznámé dívky.

Krimi celý článek
23.5.

Zboží prý našel na ulici.

Osmatřicetiletý cizinec je i navzdory nízké ceny kalhot (250 korun) podezřelý z krádeže ve druhém odstavci, neboť v minulosti byl za obdobný skutek potrestán. Za takové jednání mu v případě prokázání viny hrozí tříleté vězení.

Krimi celý článek
21.7.

Honička centrem Pardubic

Po mladíkovi i vozidle bylo vyhlášeno celostátní pátrání.

Krimi celý článek
17.3.

Salaš v Mistrovicích pohltily plameny

Hasiči museli z objektu vyvážet uskladněné seno pomocí nakladače. Vyklízení objektu trvalo více než pět hodin a poté bylo nutné dohasit všechna ohniska. Vyvezené doutnající seno na volné prostranství do ranních hodin bude střežit místní jednotka z Mistrovic.

Krimi celý článek
9.4.

Loupež poblíž čerpací stanice

V pondělí 6. dubna 2009 jen pár minut po zavírací době na čerpací stanici v obci Trotina zaútočil na ženu neznámý lupič.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting