Okradl spícího muže na lavičce

29.6.

Okradl spícího muže na lavičce

V brzkých ranních hodinách dne 25. června 2017 v Chrudimi, ve Střeleckém parku, využil momentu, kdy na lavičce spal devětačtyřicetiletý muž, kterému přetáhl přes hlavu jeho látkovou tašku. I přesto, že se okrádaný muž vzbudil, měl již podezřelý tašku v ruce a utekl. Poškozený měl v tašce údajně finanční hotovost 1.000 korun a občanský průkaz. U výslechu se podezřelý k činu doznal a nabídl, že škodu uhradí.

Vzhledem k tomu, že dotyčný se uvedeného jednání nedopustil poprvé a za přečin krádeže byl v posledních třech letech již odsouzen, hrozí mu nyní v případě uznání viny trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

28.11.

Hasiči vyháthli z přehrady potopené vozidlo i pohřešovanou osobou

Bylo nutné odřezat větve tak, aby se na místo mohl dostavit automobilový jeřáb, kterým bylo potopené vozidlo vytaženo z vody na břeh.

Krimi celý článek
28.3.

Pyrotechnici, policie i hasiči zasahovali při nálezu kovových lahví.

Po příjezdu na inkriminované místo policisté skutečně pod zhruba tři metry vysokou kamennou stěnou nalezli v zemi pod kameny a hlínou uvedené láhve. Jejich obsah zajímal nejen hasiče, ale i pyrotechniky z Olomouce.

Krimi celý článek
23.10.

Místo mobilu byla doručena kostka sádla

Ačkoli zásilka dorazila na místo určení, její obsah byl jiný, než zájemce očekával. Místo telefonu mu za 8 500 korun mu podvodník poslal kostku sádla.

Krimi celý článek
28.4.

Nechal řídit syna bez řidičáku

Mladý muž způsobil dopravní nehodu ačkoliv je neřidičem, jeho otec svěřil osobní vozidlo osobě, i když není držitelem příslušného řidičského oprávnění.

Krimi celý článek
18.12.

Ivoš opět nezlamal

Bezmála tři kilometry vedl policejní pes Ivoš svého pána. Stopa jej vedla až na vlakové nádraží, kde kolegu upozornil na postávající dvojici.

Krimi celý článek
9.6.

Nehoda si vyžádala sedm zraněných

Hasiči spolupracovali s posádkami zdravotnické záchranné služby při ošetřování a nakládání zraněných do sanitních vozidel.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting