Opilá žena způsobila dvě dopravní nehody

23.1.

Opilá žena způsobila dvě dopravní nehody

V sobotu těsně po 15. hodině jednapadesátiletá řidička z Pardubicka posilněná alkoholem způsobila v obci Pardubice - Spojil dopravní nehodu. Plně se při jízdě nevěnovala řízení vozidla a vjela mimo vozovku, kde narazila do třech okrasných stromů. Z místa nehody odjela do Pardubic k obchodnímu domu Albert. Zde při pokusu zaparkovat to řady vozidel narazila pravou přední částí vozidla Ford Escort do přední části zaparkovaného vozidla Opel Astra a z místa nehody opět ujela. Následně byla policisty řidička zastavena. Provedenou orientační dechovou zkouškou bylo u řidičky zjištěno 1,55 g/kg alkoholu v dechu. Žena se po výzvě policistů podrobila odběru krve na protialkoholní stanici v Pardubicích. Šetřením bylo dále zjištěno, že vozidlo Opel Astra, do kterého řidička nabourala, mělo více než rok prošlou technickou kontrolu. Na místě byl opilé řidičce zadržen řidičský průkaz

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.12.

Vánoční večírky zaměstanávají pardubické strážníky.

Po příjezdu strážníků se muž rozčílil ještě víc a došlo i na pěsti, proto byl agresor za použití donucovacích prostředků naložen do auta a převezen na záchytku.

Krimi celý článek
3.3.

Obtěžoval a ukájel se při tom

Z šetření později vyplynulo, že takto se měl zaměřit a obscénně se chovat v celkem třech případech.

Krimi celý článek
22.12.

Chlapec nehodu nepřežil, otec o život bojuje

Auto se objevilo z ničeho nic v protisměru, sám jsem jel asi devadesát a neměl jsem šanci s tím nic udělat.

Krimi celý článek
12.1.

Pozor na krádeže věcí při sobě

Během středy 10. ledna přijali pardubičtí policisté čtyři oznámení týkající se krádeží věcí při sobě.

Krimi celý článek
2.10.

Série požárů v Polabinách pokračovala i v noci na první řijnový den

Hasiči po příjezdu na místo provedli kontrolu termokamerou a odvětrali zakouřené prostory. Podle slov vyšetřovatele hasičů byl požár založen úmyslně. Škoda byla předběžně vyčíslena na 85 tisíc korun.

Krimi celý článek
10.1.

Poškozený přišel o telefon.

Ten dne 7. ledna 2017 navštívil v Hlinsku jedno restaurační zařízení, kde si položil svůj mobilní telefon značky Apple iPhone 6S na stůl. Zde pak stačila velmi malá chvilka nepozornosti a neznámý pachatel mu tento telefon ze stolu odcizil. Předběžná škoda činí necelých 14.000 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting