Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

9.7.

 Pachatel napadl ženu a s kabelkou utekl

Včera 15 minut před půlnocí projížděla 32letá cyklistka ulicí Studentská v Přelouči, kde ji během okamžiku někdo srazil z kola a začal fyzicky napadat do různých částí těla. Pachatel se při fyzickém útoku zmocnil její kabelky s finanční hotovostí i mobilním telefonem a bez jakékoliv stopy umizel ve tmě.

Poškozená byla s lehkým zraněním a v šoku byla převezena na ošetření do nemocnice. Kriminalisté věc prověřují jako podezření z trestného činu loupeže a po dosud neznámém pachateli intenzivně pátrají.

Muž byl dle oznamovatelky ve věku okolo 30-35 let, měl bílou pleť, středně vysoký, hubený, hladce oholen, na sobě měl světlé 3/4kalhoty s kapsami, mikinu a na hlavě světlou kšiltovku. Po celou dobu nevyslovil žádná slova, nebyl nijak zanedbaný ani ušpiněný.

Máte-li někdo jakékoliv informace o tom, co se včera v noci v Přelouči odehrálo, kontaktujte prosím pardubické kriminalisty prostřednictvím linky 158. Za jakýkoliv podnět vedoucí k dopadení pachatele předem děkujeme.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

21.10.

Zadržen krátce po loupeži

K loupežnému přepadení mělo dojít na rohu ul. Chrudimská a Pod Břízkami na Zborovském náměstí.

Krimi celý článek
3.8.

Popíjeli, pokouřili a pak sedli za volant

Čtvrtý, rovněž 20letý mladík, byl policisty přistižen 1. srpna před 3. hodinou ráno v obci Staré Ždánice.

Krimi celý článek
23.12.

Odcizeny vánoční dárky

Poškození majitelé škodu vyčíslili na částku 34 tisíc korun.

Krimi celý článek
9.11.

Dvě políčka, dva pěstitelé

Dalším operativním šetřením chrudimských kriminalistů vyšlo najevo, že druhé místo se vzrostlými rostlinami vzdálené zhruba 50 metrů od původního má mít ve své gesci druhý 28letý muž.

Krimi celý článek
8.4.

Dvě dopravní nehody na Bohdanečsku

Motorkáři utrpěli těžká zranění.

Krimi celý článek
21.11.

Další opilý řidič za volantem

Navíc dalším šetření bylo zjištěno, že muž byl v nedávné době (v posledních dvou letech) za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky již řešen.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting