Pardubická policie se rozhodně nenudila

16.1.

Pardubická policie se rozhodně nenudila

Pardubická policie se rozhodně nenudila

Přestupek proti majetku šetří policisté z Obvodního oddělení Pardubice IV. Podezřelý třiatřicetiletý muž měl v neděli navečer, jako "klient" Protialkoholní záchytné stanice v Pardubicích, vytrhnout na pokoji ze zdi videokameru. Způsobená škoda byla odhadnuta na 4 tisíce korun. Ostraha jednoho z obchodních domů v Pardubicích přistihla 28-letého muže, který prošel bez zaplacení pokladnou se sýry v hodnotě 54 korun. Neznámý pachatel odcizil zimní bundu v hodnotě 1.500 korun z uzamknuté šatny umístěné v suterénu základní školy v Pardubicích. V době od 11. do 14. ledna překonal oplocení areálu odstavného parkoviště autobusů v Pardubicích nezvaný host. Z nezajištěné nádrže autobusu Karosa následně odcizil 130 litrů nafty, čímž způsobil škodu ve výši téměř 4 tisíce korun. Přestupku proti občanskému soužití se zřejmě dopustil neznámý muž, který měl nejprve slovně napadat v restauraci v ulici Jana Palacha zákazníka a následně mu dát i facku. K újmě na zdraví ani ke škodě na majetku naštěstí nedošlo.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

1.3.

V Lanškrouně shořela tržnice

V pátek 26. února před 21. hodinou byl na operační a informační středisko hasičů oznámen požár tržnice v Lanškrouně.

Krimi celý článek
8.6.

Na Seči zmizelo vodní šlapadlo

Využil noční doby ze soboty na neděli 31. 5. 2015 na to, aby šlapadlo původně připevněné řetězem u břehu vodní nádrže Seč (v kempu Pláž) beze stopy odvezl.

Krimi celý článek
18.2.

Seznamka ho stála více jak půl miliónu

Seznámit se na seznamce měl v úmyslu 35letý muž, psací a telefonická komunikace s potenciální partnerkou se zdála být slibná, žena mu slibovala lásku na celý život, muž si kvůli ní vzal úvěr na více než půl milionu korun, peníze ji poslal, ale od té chvíle se mu neozvala.

Krimi celý článek
26.7.

Milovník zavařenin

Provedenou kontrolou bylo zjištěno, že výtečník měl v minulosti s policií již co dočinění.

Krimi celý článek
19.3.

Falešný lékař podvedl důvěřivce

Nepředávejte nikomu bezmyšlenkovitě peníze!

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting