Pastvinská přehrada si vyžádala obět 07. 08. 2008

8.8.

Pastvinská přehrada si vyžádala obět	07. 08. 2008

Pastvinská přehrada si vyžádala obět	07. 08. 2008

Dne 5.srpna 2008 došlo v přehradě Pastviny k tragické události. V místě na Šlechtově palouku utonul osmnáctiletý mladík ze Šumperska, který se spolu se dvěma kamarády rozhodl přeplavat přehradu. Zda-li mladík přecenil své síly nebo zda-li příčinou utonutí byla jiná skutečnost zodpoví až nařízená pitva. Na místo neštěstí byla ihned přivolána vodní záchranná služba, policie, ale také hasiči. Zpočátku bylo pátrání neúspěšné, zhruba po dvou hodinách byl mladík nalezen. Na místě události zasahovalo celkem šest potápěčů, vedle pěti vodních záchranářu se na pátrací akci podílel také jeden profesionální hasič z územního odboru Ústí nad Orlicí.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.1.

Až výstřely zastavily povedenou trojičku

Z dopadené trojice pachatelů se hned na místě vyklubali bratři, kteří se později přiznali i k dříve provedenému vloupání.

Krimi celý článek
14.12.

Plameny zničily sklad podlahovin a garáže

Hasiči požár dostali pod kontrolu v 7.07 hodin a zcela ho zlikvidovali v 8.44 hodin. Hasiči zabránili rozšíření plamenů na okolní objekty. Vyšetřovatel hasičů nyní zjišťuje, co bylo příčinou vzniku požáru. Na místo byl přivolán i odborník z oboru elektro z Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč. Škoda byla předběžně vyčíslena na 1 700 000 korun

Krimi celý článek
10.8.

Železniční tragédie v Kostěnicích

Včera 9. srpna krátce po půl sedmé ráno došlo k tragické události v prostoru železniční stanici Kostěnice

Krimi celý článek
3.8.

Popíjeli, pokouřili a pak sedli za volant

Čtvrtý, rovněž 20letý mladík, byl policisty přistižen 1. srpna před 3. hodinou ráno v obci Staré Ždánice.

Krimi celý článek
13.7.

Vozidlo začalo za jízdy hořet

Vozidlo zastavilo na krajnici před garáží rodinného domu, a tak vznikla škoda nejen na vozidle, ale také na plastové popelnici, garážových vratech a na dlažbě před garáží.

Krimi celý článek
31.12.

Střepy z půlltrů mu nejspíš štěstí nepřinesou

Na protialkoholní záchytné stanici zůstal do vystřízlivění a dnešní den se má dostavit na Obvodní oddělení Pardubice I k podání vysvětlení.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting