Pátraní po zmizelém pokračuje

8.3.

Pátraní po zmizelém pokračuje

Pátraní po zmizelém pokračuje

Již více než dvacet dní hledá policie z Jihomoravského a Pardubického kraje 63letého muže ze Svitavska. Je pohřešován od 13. února. Naposledy měl být muž viděn v tento den kolem šesté hodiny večer v obci Stvolová, odkud se snad vydal směrem k domovu. Tam však bohužel nedošel. Opakované prověrky v  nemocnicích, u známých i příbuzných, nepřinesly žádný kladný výsledek. Žádný výsledek nepřineslo ani zveřejnění fotografie pohřešovaného v médiích. Kladný výsledek dokonce nepřinesla ani žádná ze série společných pátracích akcí. Policisté jsou neustále v kontaktu s rodinou a chtějí jí pomoci pohřešovaného otce i dědečka v jedné osobě nalézt.  Proto i tento týden, přesněji v úterý 6. března proběhla další z řady pátracích akcí, do níž své síly a prostředky opět zapojili policisté z obou krajů. Na šest desítek mužů zákona, včetně policistů na koních, psovodů i hasičů opětovně propátrávalo nejen místa, kde byl muž naposledy spatřen. Hasiči prohledali řeku Svitavu, policisté se psy propátrávali okolí železniční tratě i příkopy poblíž silnice I/43 od Moravské Chrastové po Stvolovou. Bohužel bezvýsledně. Pohřešovaný je vysoký 170 až180 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědočerné vlasy a modré oči (viz foto). Pokud víte, kde se pohřešovaný nachází, uvědomte, prosíme, policii na lince 158.  

Další zprávy z kategorie "Krimi"

9.3.

Výtržník se schoval ve skříni

V noci ze soboty na neděli se dopustil devětadvacetiletý muž v Rybitví trestného činu výtržnictví a ublížení na zdraví.

Krimi celý článek
19.12.

Pomozte objasnit loupež v centru Pardubic

Na sobě měl tmavou bundu, modré riflové kalhoty a pevnou mohutnější obuv.

Krimi celý článek
22.12.

Hasiči likvidovali po celé úterý následky nehod

Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár mezistropí u komína.

Krimi celý článek
18.6.

V Markovicích se střel motocykl s osobním vozidlem.

Motocykl se v prostoru křižovatky střetl s vozidlem Škoda Fabia, které řídil 19letý muž. Příčina a okolnosti dopravní nehody jsou předmětem dalšího šetření chrudimských policistů.

Krimi celý článek
31.10.

Na střeše gymnázia hořelo, příčinou je porušení bezpečnostních předpisů

Požár byl zcela zlikvidován v 18.17 hodin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 5 tisíc korun. Uchránit se podařilo majetek v řádech sta tisíců korun.

Krimi celý článek
14.8.

V protidrogové akci Úklid obviněna žena

Drogová problematika nejen na Moravskotřebovsku toxi tým velmi tíží a proto je jeho snahou nelegální výrobu drog a jejich distribuci co nejvíce eliminovat. Získávat důkazy je v těchto případech velmi časově náročné, ale i přes to úspěšné.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting