Pátraní po zmizelém pokračuje

8.3.

Pátraní po zmizelém pokračuje

Pátraní po zmizelém pokračuje

Již více než dvacet dní hledá policie z Jihomoravského a Pardubického kraje 63letého muže ze Svitavska. Je pohřešován od 13. února. Naposledy měl být muž viděn v tento den kolem šesté hodiny večer v obci Stvolová, odkud se snad vydal směrem k domovu. Tam však bohužel nedošel. Opakované prověrky v  nemocnicích, u známých i příbuzných, nepřinesly žádný kladný výsledek. Žádný výsledek nepřineslo ani zveřejnění fotografie pohřešovaného v médiích. Kladný výsledek dokonce nepřinesla ani žádná ze série společných pátracích akcí. Policisté jsou neustále v kontaktu s rodinou a chtějí jí pomoci pohřešovaného otce i dědečka v jedné osobě nalézt.  Proto i tento týden, přesněji v úterý 6. března proběhla další z řady pátracích akcí, do níž své síly a prostředky opět zapojili policisté z obou krajů. Na šest desítek mužů zákona, včetně policistů na koních, psovodů i hasičů opětovně propátrávalo nejen místa, kde byl muž naposledy spatřen. Hasiči prohledali řeku Svitavu, policisté se psy propátrávali okolí železniční tratě i příkopy poblíž silnice I/43 od Moravské Chrastové po Stvolovou. Bohužel bezvýsledně. Pohřešovaný je vysoký 170 až180 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědočerné vlasy a modré oči (viz foto). Pokud víte, kde se pohřešovaný nachází, uvědomte, prosíme, policii na lince 158.  

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.6.

Akce Kolo

Zatýkání probíhalo na Pardubicku, v Rokycanech a v Praze.

Krimi celý článek
10.7.

Braňte se domácímu násilí. Nezavírejte před ním oči!

Bohužel oběťmi domácího násilí se nestávají jen ženy, ale i rodiče, děti a senioři. Domácí násilí se rozvíjí postupně, má svoji dynamiku a cyklický průběh.

Krimi celý článek
2.12.

Nechtěné přezutí pneumatik

Způsobená škoda činí téměř pět tisíc korun. Případ je kvalifikován jako přestupek proti majetku.

Krimi celý článek
14.7.

Další okradený senior

O své úspory přišel na Litomyšlsku před pár dny opět jeden důvěřivý senior.

Krimi celý článek
14.7.

Po půlnoci kontrolovali v České Třebové posádku favoritu.

Devatenáctiletý mladík zřejmě pustil za volant svou stejně starou přítelkyni, která do autoškoly teprve docházela.

Krimi celý článek
2.5.

Nebezpečné vyhrožování

Když se o někom řekne, že v něm bouchly saze, každý si vybaví běsného člověka dělajícího neadekvátní věci. Když se však člověk začne pod vlivem takového jednání chovat nezákonně, má to většinou dohru u soudu. Tak tomu zřejmě bude i v případě sedmatřicetiletého muže z Orlickoústecka.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting