Pátraní po zmizelém pokračuje

8.3.

Pátraní po zmizelém pokračuje

Pátraní po zmizelém pokračuje

Již více než dvacet dní hledá policie z Jihomoravského a Pardubického kraje 63letého muže ze Svitavska. Je pohřešován od 13. února. Naposledy měl být muž viděn v tento den kolem šesté hodiny večer v obci Stvolová, odkud se snad vydal směrem k domovu. Tam však bohužel nedošel. Opakované prověrky v  nemocnicích, u známých i příbuzných, nepřinesly žádný kladný výsledek. Žádný výsledek nepřineslo ani zveřejnění fotografie pohřešovaného v médiích. Kladný výsledek dokonce nepřinesla ani žádná ze série společných pátracích akcí. Policisté jsou neustále v kontaktu s rodinou a chtějí jí pomoci pohřešovaného otce i dědečka v jedné osobě nalézt.  Proto i tento týden, přesněji v úterý 6. března proběhla další z řady pátracích akcí, do níž své síly a prostředky opět zapojili policisté z obou krajů. Na šest desítek mužů zákona, včetně policistů na koních, psovodů i hasičů opětovně propátrávalo nejen místa, kde byl muž naposledy spatřen. Hasiči prohledali řeku Svitavu, policisté se psy propátrávali okolí železniční tratě i příkopy poblíž silnice I/43 od Moravské Chrastové po Stvolovou. Bohužel bezvýsledně. Pohřešovaný je vysoký 170 až180 centimetrů, má štíhlou postavu, hnědočerné vlasy a modré oči (viz foto). Pokud víte, kde se pohřešovaný nachází, uvědomte, prosíme, policii na lince 158.  

Další zprávy z kategorie "Krimi"

29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin.

Krimi celý článek
24.2.

Při krádeži ho přistihla ostraha

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Krimi celý článek
1.3.

Svitavská akce s názvem Apač

V návaznosti na akci svitavských kriminalistů,obvinil v minulých dnech policejní komisař další dvě osoby.

Krimi celý článek
1.12.

Pomozte vypátrat 46letého podezřelého.

Okresní soud v Hradci Králové na něj dne 30. 12. 2011 vydal příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody pro trestný čin zanedbání povinné výživy v trvání 15 měsíců nepodmíněně a dále dne 18. 2. 2013 tentýž soud vydal příkaz k zatčení pro trestný čin krádeže dle § 247/1b/2 trestního zákona. Hledaný je podezřelý, že se v současné době na území Hradce Králové opakovaně dopouští násilné trestné činnosti.

Krimi celý článek
4.10.

Padělali potvrzení o pracovní neschopnosti

Lékařka toto samozřejmě odmítla a pracovní neschopnost oběma vystavila v den jejich návštěvy. Společně pak muže i ženu napadlo, že si datum přepíší sami. To také udělali. U nás už jen svého počínání politovali. Prý nechtěli přijít o práci.

Krimi celý článek
22.7.

Návšteva dvou domů během dvou hodin

Majitel domu následně kontaktoval policisty, kteří si obě dámy převzali.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting