Plameny, jež zasáhly les, likvidoval i vrtulník

5.8.

Plameny, jež zasáhly les, likvidoval i vrtulník

K požáru mladého lesního porostu do Rudoltic vyjížděly v sobotu ve 13:57hodin čtyři jednotky hasičů (profesionální z Lanškrouna a dobrovolné z Žichlínku, Rudoltic a Lanškrouna). Plameny zachvátily porost na rozloze přibližně 50 x 100 m.

Velitel zásahu si na místo vyžádal vrtulník s bambivakem. Hasiči dostali požár pod kontrolu v 14.30 hodin a zcela zlikvidován byl v 16.26 hodin. Okamžitým zásahem hasičů a nasazením vrtulníku byl uchráněn majetek v hodnotě 5 milionů korun. Škoda byla dle vyšetřovatele hasičů předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun.

Příčinou vzniku požáru byla manipulace s otevřeným ohněm.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.3.

Na záchytce bude mít brzy trvalý pobyt

Ve stejný den, pouze pár hodin nato opět pod vlivem alkoholu fyzicky napadal tentýž podezřelý svého šestapadesátiletého otce.

Krimi celý článek
19.7.

Jel podivně

Díky upozornění jiného řidiče mohl být nebezpečný šofér zastaven.

Krimi celý článek
14.8.

Vyhrožoval denně až padesáti zprávami

Pětatřicetiletá žena už má obavu o svůj život a zdraví, jelikož v sms zprávách, které jí denně přichází v množství 40 – 50 kusů, se objevily i výhružky zabití.

Krimi celý článek
4.8.

Ujíždět policejním hlídkám se nevyplácí

Bezprostředně poté z vozidla účastníci nehody i se psem utekli.

Krimi celý článek
4.12.

Zaplatili jste zálohy a nová okna, či dveře nemáte?

Pracovníci firmy se navíc vyhýbají kontaktu s klienty. Dosud kriminalisté zjistili, že takto firma způsobila dluhy za víc jak 400 tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc, proto kolegové z Blanska hledají další neuspokojené zákazníky.

Krimi celý článek
9.11.

Prstýnek na naběhlém prstu rozřízli hasiči

Zdravotníci neváhali a požádali proto o pomoc hasiče. Ti k záchraně naběhlého palce použili svěrák a do něj prst upevnili.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting