Podezřelý převod nemovitostí

17.7.

Podezřelý převod nemovitostí

Podezřelý převod nemovitostí

Chrudimští policisté vyšetřují podezření z trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny, ze kterého je podezřelý dosud neznámý pachatel. Šetřením bylo zjištěno, že začátkem července pravděpodobně pozměnil listinu ověřených podpisů, vydanou dne 2. 7. 2008 notářskou tajemnicí v Chrudimi. Jednalo se o převod nemovitostí, kde byly notářsky ověřeny podpisy tří účastníků smlouvy, přičemž pachatel na původní listinu doplnil čtvrtého účastníka. Takto padělanou doložku poté předložil na Katastrální úřad Pardubického kraje - katastrální pracoviště Chrudim. Kdo má toto protiprávní jednání na svědomí, nyní zjišťují policisté. Trestní zákon pamatuje na takový skutek trestem odnětí svobody až na 2 léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

23.12.

Svitavským policistům se dařilo

A bonbónek na závěr - zadržený muž, jenž má na svědomí několik protiprávních jednání, je od roku 2008 v celostátním pátrání.

Krimi celý článek
16.12.

Děsivá nehoda bez zranění

Osobní automobil při předjíždění cyklisty narazil do autobusu, který převážel studenty.

Krimi celý článek
28.7.

K nehodě musel přiletět vrtulník

Při příjezdu hasičů byly již osoby mimo vozidlo.

Krimi celý článek
5.12.

Zloděj si lup nestihl užít

Na policejní služebnu na vlakovém nádraží v Pardubicích se v pondělí 3. prosince dostavil muž a nahlásil zde, že byl napaden.

Krimi celý článek
10.9.

Z návštěvy neodešla s prázdnou.

Jelikož to byly 50korunové mince, část měla směnit za papírové bankovky, zbytek utratit pro vlastní potřebu. Svého jednání lituje a za pomocí rodiny by ráda škodu uhradila. Přesto je případ vyšetřován jako podezření z trestného činu krádeže, za co by jí v případě soudem uznané viny hrozilo až dvouleté vězení.

Krimi celý článek
17.10.

Opilec s pistolí v ruce hajal na lavičce

V pondělí se na autobusové zastávce v obci Opatovice nad Labem pohyboval muž s pistolí v ruce

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting