Podezřelý převod nemovitostí

17.7.

Podezřelý převod nemovitostí

Podezřelý převod nemovitostí

Chrudimští policisté vyšetřují podezření z trestného činu padělání a pozměňování veřejné listiny, ze kterého je podezřelý dosud neznámý pachatel. Šetřením bylo zjištěno, že začátkem července pravděpodobně pozměnil listinu ověřených podpisů, vydanou dne 2. 7. 2008 notářskou tajemnicí v Chrudimi. Jednalo se o převod nemovitostí, kde byly notářsky ověřeny podpisy tří účastníků smlouvy, přičemž pachatel na původní listinu doplnil čtvrtého účastníka. Takto padělanou doložku poté předložil na Katastrální úřad Pardubického kraje - katastrální pracoviště Chrudim. Kdo má toto protiprávní jednání na svědomí, nyní zjišťují policisté. Trestní zákon pamatuje na takový skutek trestem odnětí svobody až na 2 léta.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.10.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.

Krimi celý článek
12.11.

Smrt čekala na přejezdu u lomu

V úterý 10. listopadu po jedenácté hodině došlo na železničním přejezdu u obce Leštinka ke střetu nákladního vlaku s vozem.

Krimi celý článek
19.7.

Jel podivně

Díky upozornění jiného řidiče mohl být nebezpečný šofér zastaven.

Krimi celý článek
9.11.

Dvě políčka, dva pěstitelé

Dalším operativním šetřením chrudimských kriminalistů vyšlo najevo, že druhé místo se vzrostlými rostlinami vzdálené zhruba 50 metrů od původního má mít ve své gesci druhý 28letý muž.

Krimi celý článek
16.1.

Pomozte, prosím, při hledání pohřešovaného muže

Pavel Beneš je vysoký 185 centimetrů, štíhlý, má krátké hnědé vlasy s čelní pleší, pod nosem hustý knír hnědé barvy.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting