Podnapilý muž tančil se samopalem

17.2.

Podnapilý muž tančil se samopalem

Podnapilý muž tančil se samopalem

Poměrně kuriózní případ vyjížděli řešit policisté v Jaroměři v sobotu 14. února hned v prvních minutách nového dne. Stálá služba dostala hlášení, že před zdejší restaurací Národní dům tančí v podnapilém stavu muž se samopalem v ruce. Opilec prý kromě válečného tance rovněž mířil na jednu z přítomných žen. Ta se přirozeně natolik obávala o svůj život a zdraví, že přivolala na pomoc policejní hlídku. Muži zákona, kteří za pár minut dorazili na místo, zjistili, že skutečné ohrožení výstřelem ze zbraně, kterou okolo sebe podnapilý muž mával, nehrozí. Automat byl totiž zbaven funkčnosti a samopal sloužil dotyčnému patrně nejen jako dekorace či ozdoba, ale zřejmě také k obyčejnému “vytahování se“ před okolím, najmě před ženami. Policisté muže zadrželi, nefunkční zbraň mu dočasně zabavili a exhibicionistu poté eskortovali k vystřízlivění na Protialkoholní záchytnou stanici v Hradci Králové. V současné době muži hrozí trestní stíhání pro výtržnictví, kdy může být odsouzen až ke dvěma letům vězení nebo peněžitému trestu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
4.3.

Pro těžce zraněnou dívku přiletěl vrtulník

Všichni uživatelé sjezdovek musí brát bezpodmínečně ohled na ostatní lyžaře i snowboardisty a pečlivě sledovat okolní provoz.

Krimi celý článek
30.11.

Policie zjišťuje totožnost neznámého mladíka

Od druhého zářijového dne roku 2007 šetří hlinečtí policisté případ zcizené peněženky.

Krimi celý článek
10.5.

Srážka s ptákem

K neobvyklé dopravní nehodě došlo v úterý 8. května pár minut před 16. hodinou nedaleko obce Stéblová.

Krimi celý článek
1.11.

Hasiči u nehody předali chlapci plyšového dráčka Záchranáčka

Hasiči poskytli řidičce posttraumatickou pomoc a první před lékařskou pomoc. Po příjezdu záchranné služby byla posádka vozu předána do jejich péče.

Krimi celý článek
22.7.

Ohrožení pod vlivem návykové látky

Řidič nadýchal 2,54 promile

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting