Podnapilý muž tančil se samopalem

17.2.

Podnapilý muž tančil se samopalem

Podnapilý muž tančil se samopalem

Poměrně kuriózní případ vyjížděli řešit policisté v Jaroměři v sobotu 14. února hned v prvních minutách nového dne. Stálá služba dostala hlášení, že před zdejší restaurací Národní dům tančí v podnapilém stavu muž se samopalem v ruce. Opilec prý kromě válečného tance rovněž mířil na jednu z přítomných žen. Ta se přirozeně natolik obávala o svůj život a zdraví, že přivolala na pomoc policejní hlídku. Muži zákona, kteří za pár minut dorazili na místo, zjistili, že skutečné ohrožení výstřelem ze zbraně, kterou okolo sebe podnapilý muž mával, nehrozí. Automat byl totiž zbaven funkčnosti a samopal sloužil dotyčnému patrně nejen jako dekorace či ozdoba, ale zřejmě také k obyčejnému “vytahování se“ před okolím, najmě před ženami. Policisté muže zadrželi, nefunkční zbraň mu dočasně zabavili a exhibicionistu poté eskortovali k vystřízlivění na Protialkoholní záchytnou stanici v Hradci Králové. V současné době muži hrozí trestní stíhání pro výtržnictví, kdy může být odsouzen až ke dvěma letům vězení nebo peněžitému trestu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.6.

Po grilování zmizely mobily i peníze

Podezření padlo na osoby, které na společné grilování přišly.

Krimi celý článek
10.7.

Krádež zemědělské techniky - Žádáme svědky o informace a případně řidiče vozidel o kamerové záznam

Zloděj začátkem tohoto měsíce násilím vnikl do oploceného areálu v jedné z obcí na Žambersku, ze kterého odcizil zemědělskou techniku za 200 tisíc korun.

Krimi celý článek
21.11.

Po manželce hodil květináč

Na místě hlídka zjistila, že pětapadesátiletý muž měl nejprve velmi vulgárně a sprostě urážet svoji ženu a následně měl ve vzteku po ní hodit květináč s hlínou.

Krimi celý článek
10.8.

Železniční tragédie v Kostěnicích

Včera 9. srpna krátce po půl sedmé ráno došlo k tragické události v prostoru železniční stanici Kostěnice

Krimi celý článek
7.2.

Loupežné přepadení za bílého dne

Částečně maskovaný pachatel pod pohrůžkou použití střelné zbraně po zaměstnankyni požadoval vydání finační hotovosti.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting