Pokus vraždy v Hlinsku

27.12.

Pokus vraždy v Hlinsku

Pokus vraždy v Hlinsku

Od Štědrého dne šetří policisté z Chrudimi a pardubické krajské kriminálky případ pokusu vraždy a pokusu ublížení na zdraví, ke kterému došlo v dopoledních hodinách v Hlinsku. Čtyřiatřicetiletý muž napadl před domem v Hlinsku svou 34letou manželku a jejího nového přítele, kterého opakovaně bodnul nožem. Ženu měl také během potyčky kopnout do oblasti břicha, přestože věděl, že je těhotná. Poškozeného muže transportoval do nemocnice vrtulník, žena byla na vyšetření převezena vozidlem záchranné služby. Útočník byl na místě zadržen hlídnou městské policie a posléze předán policistům. Během Štědrého dne i dne následujícího proběhla řada výslechů a jiných procesních úkonů, na jejichž konci bylo obvinění 34letého muže z pokusu vraždy a pokusu ublížení na zdraví, za což mu v případě prokázání viny hrozí až 18 let odnětí svobody. Kriminalisté podali státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí do vazby, státní zástupce podnět akceptoval a soudce by měl v neděli 26. prosince 2010 o případném vzetí obviněného do vazby rozhodnout.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

15.9.

Požár traktoru v Kladrubech nad Labem

O události bylo informováno životní prostředí. Požár byl zcela zlikvidován v 16.40 hodin. Škoda byla na traktoru se zemní frézou předběžně vyčíslena na 8 milionů korun a 20 tisíc korun na výsadbě. Uchránit se podařilo majetek ve výši 3,5 milionu na lesní školce. Příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností blíže nespecifikovaná nepředpokládaná technická závada – zkrat na elektroinstalaci nebo na hydraulickém rozvodu.

Krimi celý článek
12.8.

Pro řidičku přilétl vrtulník

Po nárazu do stromu utrpěla vážná zranění.

Krimi celý článek
4.2.

Lhali, jako když tiskne

Ačkoliv ani to není vždy pravidlem. Někdy se přiznají až pod tíhou důkazů.

Krimi celý článek
15.10.

Nalezl granát z roku 1866

K podobným nálezům munice, byť ne takto unikátní, došlo na území Královéhradeckého kraje jen za poslední rok několikrát.

Krimi celý článek
13.2.

Pomožte při pátrání po zmizelém muži

V pondělí 11. února oznámila na policii 46letá žena, že již několik hodin pohřešuje svého manžela.

Krimi celý článek
11.3.

Plundrovali školky, kradli i banány

V mateřské škole na Chvaleticku navíc způsobil neznámý pachatel více škody na poškozených věcech než na odcizených.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting