Policejní „šťára“ odhalila mladistvé opilce

17.8.

Policejní „šťára“ odhalila mladistvé opilce

Policejní „šťára“ odhalila mladistvé opilce

V Pardubicích proběhla během uplynulé noci akce Police ČR zaměřená na požívání alkoholických nápojů osobami mladšími 18 let. Během této akce bylo zkontrolováno 18 restaurací, barů, heren a v závěru akce policisté kontrolovali osoby v Tyršových sadech. Akce se ve spolupráci s policisty účastnily i sociální pracovnice Magistrátu města Pardubic. Provedenými dechovými zkouškami policisté zjistili u sedmi osob mladších 18 let přítomnost alkoholu v dechu. Jednalo se o čtyři osoby ve věku 17 let, dvě osoby ve věku 16 let a jednoho chlapce, kterému bylo teprve 14 let. U jednoho z mladíků policisté provedenou orientační dechovou zkouškou zjistili přes 1,5 promile alkoholu v dechu, u další dívky se hladina alkoholu pohybovala okolo 0,5 promile. U ostatních osob byla hladina alkoholu v dechu kolem 0,2 promile. Po provedených výsleších si všechny mladistvé převzali rodiče. Policisté případy nadále šetří jako přestupky na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.8.

Požár ve Štefánikově ulici

Požár se podařilo uhasit sousedům, kteří přivolali hasiče. Ti ihned po příjezdu byt zkontrolovali a požár zcela zlikvidovali v 19.05 hodin.

Krimi celý článek
27.8.

Kdo zapaluje luxusní vozy?

Podle slov vyšetřovatele byla použita k podpálení vozidla zápalná láhev.

Krimi celý článek
4.12.

Zaplatili jste zálohy a nová okna, či dveře nemáte?

Pracovníci firmy se navíc vyhýbají kontaktu s klienty. Dosud kriminalisté zjistili, že takto firma způsobila dluhy za víc jak 400 tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc, proto kolegové z Blanska hledají další neuspokojené zákazníky.

Krimi celý článek
2.7.

DÍTĚ V OHROŽENÍ!

Pátráme po 10letém chlapci, rodina má o něho strach.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
15.9.

Taťkové od rodin budili sídliště

Rozdovádění muži chvíli lákali ke hře i samotné strážníky, kteří však odolali a „táty“ ze hřiště vykázali.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting