Policie pátrala po dezorientované staré ženě

18.12.

Policie pátrala po dezorientované staré ženě

Sedmasedmdesátiletá paní Ludmila Ždímalová odešla v neděli 16. prosince kolem šestnácté hodiny z Domova důchodců ve Skutči. O Jmenované se vědělo, že se neorientuje v čase ani prostoru a že málo a špatně komunikuje. Téhož dne, hodinu po jejím odchodu, začala velmi rozsáhlá policejní akce, směřující k nalezení pohřešované staré dámy. Do pátrání se zapojili policisté z obvodních oddělení Skuteč, Hlinsko, Chrast, Chrudim, služby kriminální policie a vyšetřování, dopravní policie a rovněž psovodi se služebními psy. Hledat zmizelou pomáhali také strážníci Městské policie z Chrudimi. Pátrání opět pokračovalo už od brzkých hodin pondělního rána. Do akce se navíc zapojila i Městská policie ve Skutči. Pohřešovanou ženu se však po celé dlouhé hodiny nepodařilo najít, ačkoliv policistům pomáhal i vrtulník s termovizí. Pátrací akce však nakonec měla smutné zakončení. Pohřešovaná žena byla nalezena kolem 13. hodiny mrtvá v prostoru Lomu Lidická ve Skutči. Pád z výšky zhruba osmdesáti metrů nešťastná žena nepřežila. Případem se bude dále zabývat služba kriminální policie a vyšetřování.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.7.

Jednotky hasičů hledaly ztraceného muže, hasily autobus i vanu v koupelně HZS Pardubického kraje, územní odbor Ústí nad Orlicí

. V pátek v dopoledních hodinách byl na místo povolán i pes na vyhledávání hořlavých kapalin. Škoda byla předběžně vyčíslena na 230 tisíc korun. Příčinu vzniku této události vyšetřují policisté.

Krimi celý článek
31.5.

Naboural zaparkované vozidlo v protisměru

Při příjezdu policie na místo nehody řidič favoritu přiznal, že do ranních hodin popíjel.

Krimi celý článek
12.7.

Akce "Dědek" přinesla úspěch

Čtyřměsíční operativní šetření policejního toxi týmu ve spolupráci s dalšími kolegy vyvrcholilo koncem června.

Krimi celý článek
10.4.

Řidič přišel o GPS navigaci

Policisté Obvodního oddělení Týniště nad Orlicí šetří případ vloupání do motorového vozidla.

Krimi celý článek
23.12.

Svitavským policistům se dařilo

A bonbónek na závěr - zadržený muž, jenž má na svědomí několik protiprávních jednání, je od roku 2008 v celostátním pátrání.

Krimi celý článek
25.7.

Srazil cyklistku a zbaběle ujel

V pondělí 23. července čtvrt hodiny po deváté hodině večerní došlo v Přelouči k dopravní nehodě

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting