Policie pomohla dívce zachránit její matku

12.11.

Policie pomohla dívce zachránit její matku

Policie pomohla dívce zachránit její matku

Ve středu 7. listopadu kolem poledne přiběhla na obvodní oddělení policie v Pardubicích dívka s tím, že má veliký strach o svoji matku. Ta údajně před chvílí volala ze svého bytu rodinné příbuzné, které se svěřila, že už ji to na světě nebaví a chce skončit se životem, jež pro ni nemá žádnou cenu. Policisté se společně s dívkou okamžitě vydali do místa jejího bydliště, neboť pojali podezření, že by se žena mohla pokusit o sebevraždu. Před dveřmi do bytu se potkali se sousedem, jehož dívenka uprosila, aby vyrazil dveře. Pod dohledem policistů soused dveře otevřel a muži zákona vešli společně s nešťastnou dcerou do bytu. Její matku nalezli v ložnici, ale když zkontrolovali její základní životní funkce, s úlevou mohli konstatovat, že je na živu. Až do příjezdu rychlé lékařské pomoci se snažili ženu přivést k vědomí, hlídali, aby se její stav stabilizoval a nezhoršil. Po příjezdu záchranky policisté pomohli ženu přenést do sanitky, následně zdokumentovali místo a zajistili důkazy včetně prázdných platíček od léků a dopisu na rozloučenou. Policie samozřejmě musí ještě dalším šetřením vyloučit, že na události neměla účast jiná osoba, proto prověřuje veškeré okolnosti tohoto případu.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

30.12.

Jen jedno malé ohlédnutí a ...

Mimo dopravních nehod řešili Orlickoústečtí policisté víc jak tři desítky přestupků jednak v dopravě, proti majetku, ale i občanskému soužití a dále prověřují deset přečinů, převážně majetkového charakteru.

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
4.1.

Zpronevěřené peníze vráceny majiteli

Prý ale neměl v úmyslu peníze svému zaměstnavateli zpronevěřit, chtěl je údajně vrátit.

Krimi celý článek
16.7.

Nespokojená zákaznice hodila zmrzlinu po „prodavačce“

V úterý polabinští policisté zaevidovali „drobné“ napadení mezi ženami, kterým vyústil prodej zmrzliny.

Krimi celý článek
27.8.

Srážka cyklisty a vozidla měla fatální následky.

U řidiče byl pozitivní test na Cannabis a proto byl vyzván k odběru biologického materiálu.

Krimi celý článek
29.12.

U “Partyzánů“ na Štědrý den hořelo

Hasiči byli k požáru v ulici Partyzánů přivoláni přesně v 16.18 hodin.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting