Policie varuje před kapsáři

1.12.

Policie varuje před kapsáři

Policie varuje před kapsáři

Policie varuje před kapsáři

V posledních dnech o sobě opět dali vědět zloději, kteří se zaměřují především na krádeže platebních karet, finančních hotovostí, dokladů a jiných cenin především z kabelek, které ženy nosí na rameni či je odkládají do nákupních vozíků. Výjimkou nejsou ani krádeže kabelek či příručních zavazadel odložených ve vozidlech u nákupních center. Případy jsme zaznamenali nejen v Pardubicích, ale na celém Pardubicku. Aktuálně jsme od vedoucích obvodních oddělení dostali informaci, že k dnešnímu dni (27. listopadu 2008) zaznamenali ve větší míře kapesní krádeže ve vozidlech městské hromadné dopravy, a to především v samotném centru města a v jeho bezprostředním okolí. Jedná se především o trasy MHD v ulicích třída Míru, Palackého třída, ulice Sladkovského, Sukova třída, Masarykovo náměstní, náměstí Republiky, třída 17. listopadu apod. Zloději se ve větší míře zaměřují na naše starší spoluobčany, kteří jsou pro ně snadnější kořistí. Protože se blíží Vánoce, svátky klidu a pohody, nechceme, aby Vám je zkazili zloději a potom jste museli místo nákupů dárků sedět na policejních služebnách u výslechů. Proto Vás již nyní varujeme před těmito zloději a apelujeme – neusnadňujte kapsářům práci! Je zde také třeba říci, že kapsáři nejsou jen osoby nevalného vzezření, ale mnohdy jsou to i lidé, kteří působí a chovají se velice kultivovaně. Policie ČR OŘ Pardubice již přijala bezpečnostní opatření, kterým se snaží rizika krádež minimalizovat, nicméně občané nám v tom musejí sami pomoci. Buďte všímaví, mějte svá zavazadla pod kontrolou, nebojte se dát hlasitě najevo, pokud máte pocit, že se například v tašce seniorů hrabe cizí či podezřelá osoba. Vždy bude lepší, když se následně omluvíte, než když budeme lhostejní! nprap. Bc. Markéta JANOVSKÁ tisková mluvčí PČR OŘ Pardubice

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.2.

Finta, krádež, nebo omyl?

Jestli dívka parfém měla či neměla, to je teď otázkou.

Krimi celý článek
4.1.

Dejte si pozor na manželky

Manžel zasahoval své ženě do řízení, za trest si musel vystoupit o sto kilometrů dříve.

Krimi celý článek
7.8.

Mladíci jsou podezřelí, že ničili lampy

Stěžoval na bolest v obličeji, nicméně nabízené lékařské ošetření odmítl.

Krimi celý článek
10.4.

Pátrání po pohřešovaném pokračuje

Od čtvrtka 29. března 2007 od 20 hodin je pohřešován 19-letý student Univerzity Pardubice Michal Vejrych

Krimi celý článek
8.12.

Východočeské divadlo zve na předvánoční díl pořadu Bez nápovědy

Mnoho diváků si určitě ještě dnes vzpomene na Romaninu nezapomenutelnou Julii, Lídinu Roxanu v Cyranovi z Bergeracu či Jindřinu Ofélii v Hamletovi.

Krimi celý článek
14.11.

Druhý přijel „zachránit“ prvního

Oba případy postupují policisté ke správnímu řízení, ve kterém hrozí oběma řidičům pokuta ve výši 2.500 – 20.000 korun a zákaz řízení na 6 – 12 měsícům.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting