Policisté z polabinského obvodního oddělení šetří případ, kdy jeden z podezřelých údajně prodal cizí automobil.

11.11.

Policisté z polabinského obvodního oddělení šetří případ, kdy jeden z podezřelých údajně prodal cizí automobil.

Je tomu téměř rok, co čtyřicetiletý muž z Holicka svěřil svému o 11 let mladšímu známému osobní automobil Volkswagen Golf s tím, že mu ho bude 30 měsíců splácet po částkách v hodnotě 3.400 korun. Tak se stalo údajně pouze pětkrát, ale od té doby neměl majitel žádné další peníze, ani auto. Když se domáhal vysvětlení, zjistil, že auto už není v rukou, do kterých je za popisovaných podmínek svěřil. Vozidlo je údajně prodané a jeho majitelem je naprosto neznámá osoba.  
Do prověření tohoto oznámení byli zapojeni i kolegové ze znojemského oddělení, neboť podezřelý žije v jejich územní působnosti. Na základě zaslaných podkladů byly ve věci zahájeny úkony v trestním řízení pro podezření ze spáchání přečinu zpronevěry.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.5.

Acta non verba podala další trestní oznámení

Srážka s ocelovou traverzou billboardu malý automobil zcela zdemolovala.

Krimi celý článek
10.7.

Krádež zemědělské techniky - Žádáme svědky o informace a případně řidiče vozidel o kamerové záznam

Zloděj začátkem tohoto měsíce násilím vnikl do oploceného areálu v jedné z obcí na Žambersku, ze kterého odcizil zemědělskou techniku za 200 tisíc korun.

Krimi celý článek
10.10.

Nenoste sebou cennosti na sportoviště!

Pokud jste si někdo včera v době od 14. – 15. hodiny odpoledne všiml v plaveckém areálu někoho, jehož cílem nejspíš nebylo si „jen tak zaplavat“, kontaktujte prosím policisty z Obvodního oddělení Pardubice I na čísle 574 566 651. Za Vaše postřehy předem děkujeme.

Krimi celý článek
21.9.

Mladík toužil po voňavkách

Mladík měl mít u sebe dvě voňavky v celkové hodnotě 500 korun.

Krimi celý článek
10.7.

Muž popírá otcovství

Požádal svého 32letého známého, aby s ním jel do Hradce Králové a podrobil se testu, přičemž podstatu a důvod mu měl zamlčet.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting