Policisté žádají veřejnost o pomoc

21.1.

Policisté žádají veřejnost o pomoc

Policisté žádají veřejnost o pomoc

Policisté žádají veřejnost o pomoc

Služba kriminální policie a vyšetřování řeší případ sexuálního obtěžování, ke kterému došlo ve středu 16. ledna mezi 12. a 13. hodinou v Březové nad Svitavou. Dosud neznámý muž oslovil v uvedenou dobu v centru města sedmiletou školačku. Následně jí bez použití násilí odvedl do ústraní za domem, kde se před dívenkou odhalil. Poté jí nabídl 20 korun, které dívka odmítla. Krom úleku naštěstí nezpůsobil školačce žádné zranění. Jako důležitého svědka hledají policisté v této věci muže ve věku 50 až 55 let, který se v uvedenou dobu pohyboval po centru Březové nad Svitavou. Jedná se o muže asi 175 centimetrů vysokého, plnoštíhlé postavy, oválného obličeje se silně prošedivělým strništěm a kratší bradkou. Muž má velmi krátce střižené silně prošedivělé vlasy. Na sobě měl oblečeny šedé kalhoty takzvané kapsáče a šedozelenou bundu s kapucí. Policisté uvítají jakékoli informace vedoucí k ustanovení této důležité osoby na bezplatné tísňové lince 158, případně na telefonním čísle 974 578 101.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.10.

Runway – další dealer drog čelí obvinění

Prodeje se uskutečňovaly na různých místech v Litomyšli a okolí.

Krimi celý článek
19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.

Krimi celý článek
22.12.

Chlapec nehodu nepřežil, otec o život bojuje

Auto se objevilo z ničeho nic v protisměru, sám jsem jel asi devadesát a neměl jsem šanci s tím nic udělat.

Krimi celý článek
8.12.

Východočeské divadlo zve na předvánoční díl pořadu Bez nápovědy

Mnoho diváků si určitě ještě dnes vzpomene na Romaninu nezapomenutelnou Julii, Lídinu Roxanu v Cyranovi z Bergeracu či Jindřinu Ofélii v Hamletovi.

Krimi celý článek
17.1.

Neváhali pomoci ženě ohrožené ozbrojeným lupičem

Na loňský 15. prosinec zřejmě dlouho nezapomene prodavačka trafiky v pardubické Husově ulici.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting