Policisté zřejmě zabránili neštěstí

3.10.

Policisté zřejmě zabránili neštěstí

Policisté zřejmě zabránili neštěstí

V neděli 30. září po půl jedné odpoledne poslal operační důstojník policie službu konající hlídku do jedné z obcí na Pardubicku. Záchranka sem totiž jako první přijela na oznámení, že se zde měl 44-letý místní muž přiotrávit houbami, což ale lékař na místě jednoznačně vyloučil. Jelikož ovšem rodina říkala, že muž je agresivní, přivolali sem zdravotníci následně i policisty z obvodního oddělení. Strážci zákona chtěli „otrávence“ uklidnit, přičemž mu ale orientační dechovou zkouškou naměřili více než dvě promile alkoholu v dechu. Rozhodli se tedy „násosku“ převézt na protialkoholní záchytnou stanici. V tu chvíli však muž vytáhl nůž a začal se s ním ohrožovat. Policisté se byli nuceni i s rodinou vzdálit, neboť výhrůžně prohlašoval, že pokud tak neučiní, ublíží si. Následně jej spatřili, jak z domu odcházeí po silnici, nůž maje stále při sobě. Policisté z oddělení hlídkové služby, přijíždějící služebním vozidlem, dostali vysílačkou informaci, že by se mohl pohybovat po silnici v jejich směru. V ten moment uviděli přijíždět osobní automobil Škoda Favorit, ve kterém se nacházely celkem tři osoby. Policisté vozidlo zastavili a osádky se dotázali, zda hledaného muže neviděla. Starší pár, jehož si třetí cestující sedící ve voze stopl, neměl ani tušení o tom, že se jedná právě o člověka, kterého policisté hledají. Stopař z vozidla sám vystoupil a začal se opakovaně ohrožovat svým nožem. Policistům se nakonec podařilo díky dobré sehranosti muži zabránit, aby svou hrozbu splnil a ublížil sobě nebo dokonce někomu jinému. Nakonec agresora, který jevil známky podnapilosti, převezli na protialkoholní záchytnou stanici, kde lékař rozhodl o jeho umístění do vystřízlivění. Jeho další osud je plně v rukou lékařů.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.11.

Při tragédii u obce Dolní Přím zemřely dvě ženy

Posádka druhého vozidla značky Škoda Fabia byla zraněna, bohužel čtrnáctiletá spolujezdkyně na místě zemřela.

Krimi celý článek
25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia. O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění.

Krimi celý článek
24.4.

Kauza Komerio: Zastupitelé pustili pět milionů k vodě

Komerio vrátilo jen část peněz, v roce 2001 navíc skončilo v likvidaci a Žamberku převedlo jen pohledávky jiných dlužníků.

Krimi celý článek
8.3.

Šťastný den se rozhodně nekonal

Tvůrce scénáře opět vsadil na důvěřivost starších lidí a záminku vrácení peněz za léky.

Krimi celý článek
24.2.

Finta, krádež, nebo omyl?

Jestli dívka parfém měla či neměla, to je teď otázkou.

Krimi celý článek
31.12.

Střepy z půlltrů mu nejspíš štěstí nepřinesou

Na protialkoholní záchytné stanici zůstal do vystřízlivění a dnešní den se má dostavit na Obvodní oddělení Pardubice I k podání vysvětlení.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting