Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

15.1.

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Pomozte nám pátrat po ztracených dětech

Úřad služby kriminální policie a vyšetřování vyhlásil mimořádné opatření v pátrání po dvouletém Dávidu a ročním Adriánovi Kozmovi ze Slovenska. Oba chlapci byli umístěni na základě usnesení o předběžném opatření vydaným Okresním soudem v Brezne na Slovensku, do dětského domova, protože jejich matka nebyla schopna zajistit základní péči. Dne 12. 1. 2009 v odpoledních hodinách si obě děti převzala od personálu dětského domova jejich matka a její přítel. Tentýž den večer je měla do dětského domova vrátit. Se svým přítelem ukradli a zfalšovali propustku dětí z domova, aby s nimi mohli odcestovat ze Slovenska. Naposledy jsme jejich stopy zachytili včera v ranních hodinách v Českém Těšíně, ale od té doby o nich nemáme žádné informace. Obě děti cestují se svou matkou a jejím přítelem. Podle informací slovenských policejních orgánů mohou být děti ohroženy na životě, protože se o ně matka a její přítel nestarali, nedodržovali základní hygienické potřeby obou dětí a jsou bez finančních prostředků. Většinou s nimi přespávají v nádražních halách a cestují s dětmi z místa na místo. Z veškerých informací vyplývá, že matka ani její přítel nejsou schopni dětem zajistit základní životní potřeby. Dávid Kozma se narodil 7. dubna 2006 a při odchodu z dětského domova měl na sobě šedozelenou zimní bundu, hnědé oteplováky a zelené kozačky. Adrián Kozma se narodil 12. října 2007 a dětský domov opouštěl v béžovém kabátku s oteplovacími kalhotami a byl zabalen do žluté nebo růžové deky. Matka Anna Kozmová se narodila 23. července 1968 a při vyzvedávání věcí měla na sobě bílou zimní bundu, světlé kalhoty a růžovou kabelku. Miloslav Košecký se narodil 20. Listopadu 1977, je 175 cm vysoký, štíhlé postavy má zelenohnědé oči. Naposledy byl oblečen v riflích a v tmavozeleném kabátu. Mimo tyto skutečnosti byl na Miloslava Košeckého Okresním soudem v Benešově vydán zatykač. Pokud budete mít jakékoli informace, které by nám pomohly najít oba chlapce, jejich matku a jejího přítele, zavolejte na linku 158. pplk. Mgr. Pavla Kopecká

Další zprávy z kategorie "Krimi"

20.8.

Seniorka uvěřila lžím po telefonu.

Hledáme muže světlé pleti ve věku mezi 30 – 40 lety. Mohl být vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Měl kulatý, hladce oholený obličej. Měl světlé tříčtvrteční kalhoty, tmavé tričko s krátkým rukávem a límečkem. Rukávy i límeček měly světlé lemování. Na prsou i boku mělo tričko nezjištěné nápisy. Na hlavě měl hledaný kšiltovku tmavé barvy.

Krimi celý článek
28.7.

Chrudimští hasiči zasahovali v Hroubovicích

Hasiči vyčkali, až policisté zadokumentují všechny stopy potřebné k vyšetření události, a poté vyprostili z vozidla bezvládné tělo. Silnice II/158 byla po dobu vyšetřování nehody uzavřena. Odstraňování následků nehody ze strany hasičů bylo ukončeno v 0.24 hodin.

Krimi celý článek
14.1.

Pořídili si je. Nnyní se o děti nestarají

Poněvadž je příliš nezajímaly ani základní potřeby dětí, které byly často hladové, špinavé a zdravotně zanedbané.

Krimi celý článek
21.3.

Mladík napadl strážníka. Úder směřoval do obličeje.

Za agresivní chování byl mladík městskými strážníky na místě zadržen.

Krimi celý článek
18.10.

Policie hledá svědky dopravních nehod

Střet autobusu se sloupem elektrického vedení předcházelo míjení se s nákladní soupavou.

Krimi celý článek
5.10.

Studna ukrývala munici přes 70 let

Majitel studny v jedné z obcí na Lanškrounsku se nestačil divit, jaký nebezpečný poklad ukrývá jeho studna.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting