Pomozte objasnit loupež v centru Pardubic

19.12.

Pomozte objasnit loupež v centru Pardubic

Pomozte objasnit loupež v centru Pardubic

Pomozte objasnit loupež v centru Pardubic

Ve čtvrtek 15. prosince krátce po 16. hodině došlo v Pardubicích ve Sladkovského ulici k loupežnému přepadení jednoho ze zdejších finančních ústavů. Muž maskovaný kuklou přes obličej měl s krátkou střelnou zbraní v ruce vstoupit na pobočku a pod pohrůžkou jejího použití vyžadovat vydání finanční hotovosti. Obsluha peníze vydala a muž se následně dal na útěk. Ze Sladkovského ulice lupič pravděpodobně běžel do ulice Smilova a následně směrem k ulici Karla IV. Na sobě měl tmavou bundu, modré riflové kalhoty a pevnou mohutnější obuv. Peníze si uložil do bílé igelitové tašky s nápisem. Muž byl menší podsadité postavy, výšky do 170 centimetrů, měl kudrnaté vlasy a na tváři strniště. Dle svědeckých výpovědí měl mít vadu řeči, konkrétně problematicky vyslovovat hlásku „R“. Fotografie z přepadení naleznete v příloze, identikit možného pachatele vidíte vedle textu. Muž však mohl vypadat i o něco starší, maximálně však okolo padesáti let věku. Policisté touto cestou žádají o pomoc případné svědky události, kteří mohli muže zahlédnout ať už ve Sladkovského ulici nebo například na útěku, aby se s informacemi obrátili na bezplatnou linku 158. O to samé policie žádá i občany, kteří by mohli identifikovat pachatele pomocí identikitu nebo o něm mohou mít informace. Za zločin loupež může být uložen trest odnětí svobody na dva až deset let.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

8.12.

Východočeské divadlo zve na předvánoční díl pořadu Bez nápovědy

Mnoho diváků si určitě ještě dnes vzpomene na Romaninu nezapomenutelnou Julii, Lídinu Roxanu v Cyranovi z Bergeracu či Jindřinu Ofélii v Hamletovi.

Krimi celý článek
31.10.

Zloděj odcizil peníze, léky a kameru s harddiskem.

Případem se již na základě oznámení intenzivně zabývají policisté z Obvodního oddělení v České Třebové, a to pro podezření z přečinu krádež, kde trestní zákoník stanoví trest odnětí svobody až na pět let nebo peněžitý trest.

Krimi celý článek
24.1.

Zapomíná už rok a půl

Dle trestního zákoníku lze v prvém odstavci za tento přečin uložit až dvouletý trest odnětí svobody.

Krimi celý článek
1.9.

Kradl jako straka, celkem 133-krát

Rozsáhlou majetkovou trestnou činnost 35letého muže z Chrudimi prošetřují již řadu týdnů chrudimští kriminalisté.

Krimi celý článek
13.9.

Tragédie u Medlešic

Ve středu 12. září 2007 došlo na silnici I. třídy číslo 37 mezi Chrudimí a Pardubicemi k tragické dopravní nehodě.

Krimi celý článek
25.6.

Černá pasažérka je podezřelá z útoku na veřejného činitele!

V pondělí 23.6.2008 těsně po poledni zkontrolovala policejní hlídka před nádražím Českých drah v Pardubicích 37letou místní ženu

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting