Pomozte, prosím, při hledání pohřešovaného muže

16.1.

Pomozte, prosím, při hledání pohřešovaného muže

Pomozte, prosím, při hledání pohřešovaného muže

Policie žádá o pomoc občany při pátrání po pohřešovaném Pavlu Benešovi z Náchoda, který se ztratil v sobotu 10. ledna tohoto roku. Poslední kontakt s ním měl jeho známý v obci Lipí, odkud Pavel Beneš odešel v sobotu večer čtvrt hodiny před sedmou. Známému, u kterého byl na návštěvě, řekl, že jde domů. Od té doby ho nikdo neviděl. Policisté zmizelého muže hledají již od pondělního odpoledne, kdy jim bylo nahlášeno jeho pohřešování. Do pátrání zapojili lidské síly i moderní techniku, zatím však bez výsledku. Pavel Beneš je vysoký 185 centimetrů, štíhlý, má krátké hnědé vlasy s čelní pleší, pod nosem hustý knír hnědé barvy. Vypadá na 58 až 60 let. V době odchodu z obce Lipí byl oblečen v šedé zimní bundě s bílým pruhem na rukávech, modrých riflích a na hlavě měl kulicha. Zjištěný popis osoby toho času nemusí odpovídat zveřejněné fotografii. Pokud by někdo měl jakékoli informace o tom, kde se Pavel Beneš, narozený 29. října 1949, nachází nebo o jeho pohybu, ať neprodleně informuje policii na lince 158.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

6.4.

Pátráme po mladé dívce

Dívka je hubené postavy 152 cm vysoká, má černé středně dlouhé vlasy a hnědé oči.

Krimi celý článek
13.12.

Na přepadení se podílel i nezletilec

Muži zákona měli velmi znesnadněné podmínky pro práci, neboť popis odpovídal téměř na každého druhého.

Krimi celý článek
25.1.

Přišla o iPhone

Naposledy ho údajně měla před devátou hodinou v Atriu Pardubice u „stánku“ Bubblelog, od té chvíle netuší, kde by mohl být a jakým způsobem v jaké době se stala obětí krádeže.

Krimi celý článek
16.3.

Dvojnásobný „úlovek“ pardubických policistů

20-letá žena z Neratovic měla odcizit celkem devíti osobám různé odložené věci v pardubické nemocnici.

Krimi celý článek
9.1.

Podnikatel provozoval v Jevíčku nelegální autovrakoviště. Dostal pokutu 110 tisíc korun

„Inspektoři ČIŽP při kontrole provedené v roce 2016 zjistili, že se na vodohospodářsky nezabezpečených plochách nacházelo celkem 69 autovraků. Některé obsahovaly motory a převodovky včetně provozních náplní. Navíc na místě docházelo i k demontáži jednotlivých dílů z těchto vraků. Nelegální autovrakoviště bylo podle našich zjištění provozováno minimálně od roku 2010, což jsme ověřili z leteckých map lokality,“ uvedl Lukáš Trávníček, ředitel Oblastního inspektorátu ČIŽP v Hradci Králové.

Krimi celý článek
8.8.

V obchodě sebral sprchové gely

Sebral sprchové gely za dva tisíce korun

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting