Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

16.3.

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

       V sobotu 5. března tohoto roku krátce po osmé hodině ranní nastoupil na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci do expresu číslo 524 Šohaj 44letý muž, který měl namířeno směrem na Českou Třebovou. Muž si v kupé pověsil bundu na věšák. V ní také ponechal i větší finanční obnos v řádech statisíců. Během jízdy pak na okamžik usnul. Jakmile procitl, z kupé údajně spatřil odcházet dva muže, kteří tam s ním před tím neseděli. První, co ho v ten okamžik napadlo, bylo zkontrolovat svoje úspory. Podezření se rychle naplnilo, nebyly tam. V úseku mezi obcemi Rudoltice a Třebovice navíc z dosud nezjištěných příčin vlak zpomalil a neznámí dva muži zde měli vyskočit.   Policisté se nyní domnívají, že v sobotu krátce po osmé hodině ráno na hlavním nádraží v Olomouci do vlaku spolu s poškozeným nastoupili i dva muži snědé pleti.   Jeden z nich byl ve věku 30 až 35 let, silnější postavy, oblečen do modrých riflí a červené mikiny. Podezřelí měli mít na sobě černou koženou bundu a druhý tmavou riflovou bundu. Neznámí muži snědé pleti údajně nastoupili do třetího nebo čtvrtého vagónu za lokomotivou.   Vzhledem k vážnosti celé situace policisté žádají o pomoc osoby, které si mužů uvedeného popisu všimly, nebo by mohly poskytnout jakoukoliv informaci k jejich ztotožnění, ať neváhají a ihned zavolají kriminalistům na telefonní číslo 974 580 443 nebo na bezplatnou linku 158 nebo své poznatky sdělí policistům na kterémkoliv obvodním oddělení Policie České republiky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.7.

Řidič s automobilem přerazil tři stromy

Poté byl muž vyproštěn z vozidla a předán do péče zdravotníkům.

Krimi celý článek
26.9.

Motocyklista zemřel pod koly Avie

Třiadvacetiletý řidič motocyklu Yamaha pravděpodobně předjížděl na přímém úseku silnice.

Krimi celý článek
27.12.

Zájem byl o boxy upevněné na Volvech

Možná stejný pachatel se předchozí den nebál krást ani v místě, kde sídlí policejní ředitelství. V ulici Na Spravedlnosti v Pardubicích přišel majitel Volva XC60 o černý střešní box THULE - Excellente v hodnotě 25tisíc korun.

Krimi celý článek
4.1.

Obnažoval se na veřejnosti

Mladý cizinec o několik minut později po příjezdu hlídky skončil v rukou policistů a nyní je podezřelý ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku.

Krimi celý článek
30.12.

Okrádali seniory po celé republice

Právě krádeže v Litomyšli a Hradci Králové mají prokazatelně na svědomí tyto tři zadržené osoby.

Krimi celý článek
21.12.

Vykrádal vozidla v blízkosti škol a školek

V ranním kvaltu tak rodiče občas zapomněli osobní věci v taškách a kabelkách svých automobilů.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting