Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

16.3.

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

       V sobotu 5. března tohoto roku krátce po osmé hodině ranní nastoupil na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci do expresu číslo 524 Šohaj 44letý muž, který měl namířeno směrem na Českou Třebovou. Muž si v kupé pověsil bundu na věšák. V ní také ponechal i větší finanční obnos v řádech statisíců. Během jízdy pak na okamžik usnul. Jakmile procitl, z kupé údajně spatřil odcházet dva muže, kteří tam s ním před tím neseděli. První, co ho v ten okamžik napadlo, bylo zkontrolovat svoje úspory. Podezření se rychle naplnilo, nebyly tam. V úseku mezi obcemi Rudoltice a Třebovice navíc z dosud nezjištěných příčin vlak zpomalil a neznámí dva muži zde měli vyskočit.   Policisté se nyní domnívají, že v sobotu krátce po osmé hodině ráno na hlavním nádraží v Olomouci do vlaku spolu s poškozeným nastoupili i dva muži snědé pleti.   Jeden z nich byl ve věku 30 až 35 let, silnější postavy, oblečen do modrých riflí a červené mikiny. Podezřelí měli mít na sobě černou koženou bundu a druhý tmavou riflovou bundu. Neznámí muži snědé pleti údajně nastoupili do třetího nebo čtvrtého vagónu za lokomotivou.   Vzhledem k vážnosti celé situace policisté žádají o pomoc osoby, které si mužů uvedeného popisu všimly, nebo by mohly poskytnout jakoukoliv informaci k jejich ztotožnění, ať neváhají a ihned zavolají kriminalistům na telefonní číslo 974 580 443 nebo na bezplatnou linku 158 nebo své poznatky sdělí policistům na kterémkoliv obvodním oddělení Policie České republiky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

17.2.

Podnapilý muž tančil se samopalem

Nefunkční zbraň mu dočasně zabavili a exhibicionistu poté eskortovali k vystřízlivění na Protialkoholní záchytnou stanici.

Krimi celý článek
12.9.

Malý zahradní traktůrek skončil pod vodní hladinou

Po příjezdu na místo se hasiči potápěči oblékli do potápěčských obleků a ponořili se pod hladinu, kde skutečně objevili traktůrek.

Krimi celý článek
8.7.

Kvůli svojí lásce hodlal odstřelit dům

Přivolán byl rovněž psovod se služebním psem vycvičeným na hledání výbušnin.

Krimi celý článek
1.2.

Při návštěvě byl okraden

Po probuzení muž zjistil, že peníze nemá a po podezřelé je vyžadoval v domnění, že je vzala ona. Podezřelá však zapírala a zapírala.

Krimi celý článek
8.9.

Převážel léky přes hranice

Pracovníci celního úřadu u muže zajistili přes jedenáct set kusů tablet léku Sudafed.

Krimi celý článek
10.7.

Vrtulník transportoval zraněnou osobu od nehody v Ostřešanech

Druhou osobu bylo nutné dopravit do nemocnice vrtulníkem letecké záchranné služby. Hasiči pomohli s transportem zraněného do vrtulníku, zajistili místo nehody a předali k do šetření Policii ČR.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting