Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

16.3.

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

Pomozte s pátráním aneb drahé pospání

       V sobotu 5. března tohoto roku krátce po osmé hodině ranní nastoupil na hlavním vlakovém nádraží v Olomouci do expresu číslo 524 Šohaj 44letý muž, který měl namířeno směrem na Českou Třebovou. Muž si v kupé pověsil bundu na věšák. V ní také ponechal i větší finanční obnos v řádech statisíců. Během jízdy pak na okamžik usnul. Jakmile procitl, z kupé údajně spatřil odcházet dva muže, kteří tam s ním před tím neseděli. První, co ho v ten okamžik napadlo, bylo zkontrolovat svoje úspory. Podezření se rychle naplnilo, nebyly tam. V úseku mezi obcemi Rudoltice a Třebovice navíc z dosud nezjištěných příčin vlak zpomalil a neznámí dva muži zde měli vyskočit.   Policisté se nyní domnívají, že v sobotu krátce po osmé hodině ráno na hlavním nádraží v Olomouci do vlaku spolu s poškozeným nastoupili i dva muži snědé pleti.   Jeden z nich byl ve věku 30 až 35 let, silnější postavy, oblečen do modrých riflí a červené mikiny. Podezřelí měli mít na sobě černou koženou bundu a druhý tmavou riflovou bundu. Neznámí muži snědé pleti údajně nastoupili do třetího nebo čtvrtého vagónu za lokomotivou.   Vzhledem k vážnosti celé situace policisté žádají o pomoc osoby, které si mužů uvedeného popisu všimly, nebo by mohly poskytnout jakoukoliv informaci k jejich ztotožnění, ať neváhají a ihned zavolají kriminalistům na telefonní číslo 974 580 443 nebo na bezplatnou linku 158 nebo své poznatky sdělí policistům na kterémkoliv obvodním oddělení Policie České republiky.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

7.6.

Drzý zloděj

Odložená kabelka s peněženkou, hotovostí a doklady spolu s platební kartou zmizely.

Krimi celý článek
19.11.

Roztržky nejsou mezi cizinci v Pardubicích ničím výjimečným

Záchranná služba přivolala v neděli 16. listopadu policisty k bodnému zranění cizince, k němuž došlo na jedné z ubytoven.

Krimi celý článek
11.7.

Dva dealeři jsou ve vazební věznici.

Vynikající práce svitavských policistů

Krimi celý článek
22.7.

Bydlení s výzdobou marihuany

Muž měl mít v podkroví chrudimského rodinného domu instalovanou technologii pro pěstování této rostliny, s níž měl počítat pro výrobu omamné a psychotropní látky.

Krimi celý článek
24.10.

Pardubická "kriminálka" slaví úspěch

Jeden z hlavních podezřelých byl zadržen bezprostředně po spáchání posledního skutku při silniční kontrole v Doubravicích.

Krimi celý článek
15.3.

Vzal si auto bez svolení

Nebyl totiž nikdy držitelem žádné skupiny řidičského oprávnění. Následně muži zákona odhalili další skutečnost.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting