Popíjeli, neměli peníze a zapomněli na tříleté dítě

27.5.

Popíjeli, neměli peníze a zapomněli na tříleté dítě

Personál pardubické kavárny Evropa oznámil v pondělí ve večerních hodinách strážníkům městské policie, že se v podniku nacházejí dva muži, kteří jsou silně opilí, budí veřejné pohoršení, navíc nemají peníze na zaplacení útraty. Na dosud popsaném by možná nebylo zase až tak nic vyjímečného, nebýt kuriózní a poněkud dojemné skutečnosti - pánové sebou měli tříleté dítě, jehož rodičem byl jeden z ochmelků. Tuto poněkud prekérní situaci umocňoval fakt, že po příjezdu policie na místo byla provedena u obou mužů orientační dechová zkouška, která prokázala více než 3 promile alkoholu v krvi každého z nich. Protože se dlouho nedařilo zkontaktovat někoho z rodiny, kdo by se o dítě postaral, byla na místo přivolána sociální pracovnice a následně v nemocnici bylo rovněž domluveno, že by se zde prozatím o dítě postarali. Jedné ze strážnic městské policie to však celé nedalo, vzala vozidlo a odjela jím do nedalekých Sezemic, odkud oba muži pocházeli. Její cesta slavila úspěch, neboť tady se jí podařilo vyhledat a do Evropy přivézt matku malého dítěte. Co napsat na závěr? Nakonec všechno dobře dopadlo, dítě skončilo u maminky a oba opilci na pardubické záchytce. Případ bude mít ještě dohru po jejich vystřízlivění.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.2.

Okradl přítelkyni

V první polovině ledna se však podezřelý, vzhledem ke svým dluhům, rozhodl své přítelkyni z domu odcizit nějaké šperky. Ty následně zpeněžil a peníze využil ve svůj prospěch. To vše bohužel bez vědomí poškozené.

Krimi celý článek
11.3.

Chlapík s kloboukem na hlavě

Ačkoliv mužova oznámení byla zjevně nesouvislá a zmatená, policisté i přesto vyrazili do ulic.

Krimi celý článek
19.6.

Svatební hosté se stali svědky sporu, jehož následky museli řešit policisté z Holic.

Útočníkem nebyl dle ostatních svědků incidentu muž, ale žena. Její chování na místě veřejně přístupném pohoršilo další svatební hosty, při napadení vznikla i „drobná“ zranění, proto byli přivoláni policisté.

Krimi celý článek
21.3.

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Odsouzený Petr Podhradský vykonával trest odnětí svobody v trvání šesti měsíců s dohledem ve věznici v Hradci Králové.

Krimi celý článek
22.12.

Hasiči likvidovali po celé úterý následky nehod

Po provedeném průzkumu bylo zjištěno, že se jedná o požár mezistropí u komína.

Krimi celý článek
11.2.

Hasič rozmluvil ženě skok z okna

Až do příjezdu hasičů a záchranné služby hovořil se ženou v okně ve čtvrtém patře.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting