Poznáváte tohoto muže?

22.6.

Poznáváte tohoto muže?

Poznáváte tohoto muže?

Poznáváte tohoto muže?

Policie se obrací na všechny se žádostí o pomoc při zjištění totožnosti muže na fotografii (viz příloha). V sobotu 13. června 2009 okolo půl osmé hodiny ranní byl v Pardubicích v ulici Gorkého nalezen zraněný muž. Záchranná služba převezla tohoto dosud neznámého muže do pardubické nemocnice. Jelikož pacient u sebe neměl žádné doklady a jeho zdravotní stav neumožňuje, aby svou totožnost policistům nebo zdravotníkům sdělil sám, obrací se policie s žádostí o pomoc na veřejnost.   Neznámý muž je ve věku 45-55 let, 185 centimetrů vysoký, váží přibližně 90 kilogramů, má šedozelené oči, hnědé vlasy, čelní pleš, na čele má 15 cm dlouhou jizvu. V době, kdy byl nalezen měl na sobě černou bundu, modré rifle, a černé semišové boty značky Scandio. Pokud někdo tohoto muže poznáváte, kontaktujte pardubickou policii na telefonním čísle 974 566 471, nebo operační středisko na známé lince 158. Za jakoukoliv pomoc policie děkuje.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

24.10.

Pardubická "kriminálka" slaví úspěch

Jeden z hlavních podezřelých byl zadržen bezprostředně po spáchání posledního skutku při silniční kontrole v Doubravicích.

Krimi celý článek
21.3.

Hledaný Petr Podhradský z Veltrus

Odsouzený Petr Podhradský vykonával trest odnětí svobody v trvání šesti měsíců s dohledem ve věznici v Hradci Králové.

Krimi celý článek
11.3.

Pátráme po 15leté dívce

Dívka je ale pohřešována od úterý 8. března 2011.

Krimi celý článek
26.11.

Za zločin může být až 10 let ve vězení.

Třicetiletý muž měl ženě odcizit ze zahrady u domu její dámské jízdní kolo a z místa činu na něm odjet. Přítel majitelky bicyklu si jeho počínání nenechal líbit a od muže si ho po krádeži vzal zpět. Na kole odjíždějícího muže nenechavec doběhl a výhružnou gestikulací se domáhal vrácení lupu, což přítel ženy odmítal.

Krimi celý článek
31.12.

Hlad nebo přípravy na Silvestra?

Zlodějíčkově pozornosti však neunikla ani pětilitrová sklenice s naloženými utopenci .

Krimi celý článek
15.9.

Požár traktoru v Kladrubech nad Labem

O události bylo informováno životní prostředí. Požár byl zcela zlikvidován v 16.40 hodin. Škoda byla na traktoru se zemní frézou předběžně vyčíslena na 8 milionů korun a 20 tisíc korun na výsadbě. Uchránit se podařilo majetek ve výši 3,5 milionu na lesní školce. Příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností blíže nespecifikovaná nepředpokládaná technická závada – zkrat na elektroinstalaci nebo na hydraulickém rozvodu.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting