Přeloučská násilnice obviněna z loupeže

15.11.

Přeloučská násilnice obviněna z loupeže

Přeloučská násilnice obviněna z loupeže

Jednatřicetiletá žena z Přelouče je podezřelá, že v pondělí před půlnocí v místě společného přechodného bydliště po svém druhovi požadovala finanční hotovost jeden tisíc korun. Když jí přítel peníze odmítl dát a odcházel po schodech domu dolů, aniž by tušil, co bude následovat, jej měla fyzicky napadnout údery a kopy. Následně mu měla od pasu vytrhnout takzvanou ledvinku, ze které pravděpodobně odcizila 8.300 korun. Poté zřejmě peněženku zahodila a z místa incidentu odešla do herny. Zraněného muže sanitka převezla na ošetření do nemocnice v Pardubicích, kde byl následně hospitalizován. Policisté skutečně podezřelou ženu zadrželi deset minut před půlnocí v jedné z místních přeloučských heren. Při orientační dechové zkoušce násilnice nadýchala 1,04 promile alkoholu. Lékař protialkoholní záchytné stanice rozhodl, že je možné umístit ji do policejní cely. V úterý 13. listopadu žena převzala usnesení o zahájení trestního stíhání pro trestný čin loupeže. Obviněná nyní čeká v policejní cele, zda soud rozhodne o jejím vazebním stíhání.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

31.10.

Střet vozu s chodkyní

U obou účastníků jsme provedli dechové zkoušky, obě měly negativní výsledek.

Krimi celý článek
14.7.

Kdo řídil havarovaného hyundaie?

V noci ze soboty na neděli došlo na železničním přejezdu v katastru obce Čeperka na Pardubicku k dopravní nehodě.

Krimi celý článek
25.2.

V sobotu hasiči vyprošťovali jedno auto za druhým. K jedné kolizi letěl i vrtulník

V Koclířově hasiči v 13.01 hodin vytahovali zapadlou Škodu Fabia. O osm minut později vyjížděli hasiči do Jevíčka, kde zapadl sanitní vůz Volkswagen Transporter. Kolize se obešla bez zranění.

Krimi celý článek
14.8.

Vyhrožoval denně až padesáti zprávami

Pětatřicetiletá žena už má obavu o svůj život a zdraví, jelikož v sms zprávách, které jí denně přichází v množství 40 – 50 kusů, se objevily i výhružky zabití.

Krimi celý článek
18.11.

Krádež uren objasněna

Během úterního dne bylo muži sděleno podezření z přečinu krádež a hanobení lidských ostatků.

Krimi celý článek
18.6.

Rozhodl se pro sebevraždu v parku

Tíživou a strastiplnou životní situaci se v sobotu 16. června krátce po poledni rozhodl vyřešit asi pětatřicetiletý muž.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting