Převážel léky přes hranice

8.9.

Převážel léky přes hranice

Převážel léky přes hranice

V pondělí orlickoústečtí kriminalisté zahajovali trestní stíhání proti jedenatřicetiletému muži z Olomouckého kraje. Za vinu je mu kladeno, že koncem měsíce července hodinu po poledni měl na Králicku v motorovém vozidle převážet léky s obsahem pseudoefedrinu, zakoupené zřejmě v Polské republice. Pracovníci celního úřadu u muže zajistili přes jedenáct set kusů tablet léku Sudafed. Pokud by se tyto léky dostaly do rukou výrobců drog, měli by k dispozici přes padesát gramů pervitinu. V případě, že se obviněnému za přečin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy u soudu jeho vina prokáže, hrozí mu trest odnětí svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitý trest.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

4.10.

Padělali potvrzení o pracovní neschopnosti

Lékařka toto samozřejmě odmítla a pracovní neschopnost oběma vystavila v den jejich návštěvy. Společně pak muže i ženu napadlo, že si datum přepíší sami. To také udělali. U nás už jen svého počínání politovali. Prý nechtěli přijít o práci.

Krimi celý článek
14.1.

"Single fighter"

Policisté chrudimské pořádkové jednotky prošli specifickým výcvikem.

Krimi celý článek
18.9.

Hlavní vlakové nádraží bylo uzavřeno.

Na místo přijel nejprve policejní psovod se psem na vyhledávání výbušnin k prvotnímu ohledání místa a předmětu. Následně přijela pyrotechnická výjezdová skupina, která podezřelou tašku prověřila mimo jiné rentgenem.

Krimi celý článek
28.3.

S legendou o půjčení peněz na úhradu škody neuspěla

Přestože se jí podařilo zavolat na pevné linky starším, důvěřivým lidem, žena nepochodila. Naštěstí její finta byla včas prohlédnuta a oni nepřišli o nemalé sumy peněz.

Krimi celý článek
26.8.

Krádež v restauraci

Pachateli za trestný čin krádeže hrozí trest odnětí svobody až na 2 roky nebo peněžitý trest.

Krimi celý článek
4.9.

Cyklistka srážku nepřežila

V neděli 2. září krátce před 16. hodinou došlo na silnici mezi obcemi Sezemice a Rokytno k vážné dopravní nehodě.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting