Při krádeži ho přistihla ostraha

24.2.

 Při krádeži ho přistihla ostraha


V některých obchodech nemusíme mít při nakupování košík. Samozřejmě také musíme vybrané zboží u pokladny zaplatit. Osmadvacetiletý muž si ale tenhle zvyk zřejmě ne a ne zapamatovat.


V jednom pardubickém obchodě si měl pod tričko strčit balení pánského spodního prádla a k tomu přibalit dva náramky. Jeden strčil do kapsy, druhý měl navléknout rovnou na ruku. Při odchodu bez zaplacení ho zadržela ostraha prodejny, což se mu zřejmě nelíbilo, a chtěl utéct. Přivolaní policisté navíc zjistili, že muž má za sebou trestní minulost a krádež zboží v hodnotě necelých 1.200 korun měl spáchat ve zkušební době podmíněného odsouzení za obdobný skutek. V době krádeže měl mít navíc pozitivní výsledek na alkohol i drogy.

Jelikož byl podezřelý muž v posledních třech letech odsouzen nebo potrestán za podobný delikt, hrozí mu za tento přečin krádeže až tři roky strávené ve vězení.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

2.10.

Ústeckoorlicko: tři variace na loupežnictví

Vynalézavost a drzost zlodějů nezná mezí a sortiment kradených věcí se neustále rozšiřuje. Krade se z hradů, střelnic i továren

Krimi celý článek
7.7.

Svázaná žena u Nemošic

Operační důstojník po vyhodnocení prvotních informací „postavil na nohy“ jak okresní, tak krajskou výjezdovou skupinu kriminalistů.

Krimi celý článek
7.8.

Srazil cyklistu a ujel

Muž utrpěl lehké zranění, se kterým byl sanitou záchranné služby převezen do chrudimské nemocnice, kde ošetřující lékař rozhodl o jeho hospitalizaci.

Krimi celý článek
19.12.

Na návštěvu šel přes vykopnuté dveře

V tento okamžik celou věc evidují kolegové z Dubiny jako podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a zároveň přestupek proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
26.1.

Naboural zaparkovaný vůz

Hmotná škoda na zaparkovaném voze vznikla zhruba 1.000 korun a nelze vyloučit ani poškození druhého dopravního prostředku, se kterým řidič po střetu odjel neznámým směrem, aniž by zastavil.

Krimi celý článek
2.8.

Náklaďák projel zdí domku, hrozil výbuch plynu

Ve středu 1. srpna byli svitavští profesionální i dobrovolní hasiči z Březové nad Svitavou přivoláni k dopravní nehodě

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting