Při nehodě byla poškozena stará hasičská stříkačka z roku 1895

15.6.

Při nehodě byla poškozena stará hasičská stříkačka z roku 1895

Při nehodě byla poškozena stará hasičská stříkačka z roku 1895

Dne 13. června ve 12.40 hodin vyjížděli hasiči ze stanice v Litomyšli k dopravní nehodě dvou vozidel. Nehoda se stala v ulici Kpt. Jaroše. Jednalo se o střet osobního vozu Ford Mondeo s nákladním hasičským automobilem Avia s přívěsem. Dobrovolní hasiči z Týna nad Bečvou se vraceli z Hasičských slavností, které se konaly v Litoměřicích. V Litomyšli, ale do nich zezadu narazila řidička se svým fordem. Nehoda se naštěstí obešla bez vážnějšího zranění. Nejvíce při nehodě utrpěla chlouba dobrovolných hasičů - stará stříkačka z roku 1895 a škoda je z hlediska historického pravděpodobně nevyčíslitelná. Řidička svou neopatrnou jízdou totiž nabrala přívěsný vozík na němž byla stříkačka umístěna a celý vozík se i se stříkačkou převrátil na bok. Litomyšlští hasiči vozík vrátili zpět na kola a uniklé provozní náplně z osobního vozidla zasypali sorbentem. Nehodu nyní vyšetřují policisté. Odstraňování následků nehody trvalo až do 15.28 hodin.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

18.2.

Léky s pseudoefedrinem vezli z Polska

Obdobný nález se opakoval při kontrole dalšího občana naší republiky. Ve druhém případě šlo o 14 let mladšího Čecha, kterému je kladeno za vinu to, že přes hranice převezl 390 tablet léků stejného druhu.

Krimi celý článek
13.7.

Červnová loupež objasněna

K události došlo v jednom z barů v Hlinsku koncem června.

Krimi celý článek
10.11.

Chtěli okrást policistu. Pohořeli

Oba muži tak díky pohotovosti policisty odešli z bazénu nejen s prázdnou, ale také s pouty na zápěstích.

Krimi celý článek
24.10.

Pardubická "kriminálka" slaví úspěch

Jeden z hlavních podezřelých byl zadržen bezprostředně po spáchání posledního skutku při silniční kontrole v Doubravicích.

Krimi celý článek
10.1.

Poškozený přišel o telefon.

Ten dne 7. ledna 2017 navštívil v Hlinsku jedno restaurační zařízení, kde si položil svůj mobilní telefon značky Apple iPhone 6S na stůl. Zde pak stačila velmi malá chvilka nepozornosti a neznámý pachatel mu tento telefon ze stolu odcizil. Předběžná škoda činí necelých 14.000 korun.

Krimi celý článek
4.1.

Basketbalisté přišli o míče

Poškozené sportovní sdružení tak čítá škodu, která je předběžně vyčíslena na 16.000 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting