Při prodeji borůvek přišel o výdělek

9.7.

Při prodeji borůvek přišel o výdělek

Při prodeji borůvek přišel o výdělek

Z trestného činu loupeže jsou podezřelí dva dosud neznámí pachatelé Královéhradečtí policisté vyšetřují podezření z trestného činu loupeže, ke kterému mělo dojít v pátek dne 4. července 2008 v jedné obci na Královéhradecku. Dva neznámí pachatelé zde měli v prostoru autobusové zastávky přistoupit odpoledne k 23letému muži, který zde prodával borůvky a fyzicky jej napadnout. Přitom mu měli z ruky odcizit mobilní telefon, bankovku v hodnotě 200 korun a nakonec z příruční pokladny částku 773 korun. Celková škoda činí 3.793 korun .Trestní zákon pamatuje na takové jednání trestem odnětí svobody až na 10 let.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

13.8.

Muž je poleptán na čtvrtině těla

Zraněný byl letecky transportován do pražské Vinohradské nemocnice.

Krimi celý článek
19.9.

Malý chlapec způsobil několikatisícovou škodu.

Vzhledem k věku (podezřelého), byla celá záležitost dle §159a/1 trestního řádu odložena. Čtyřleté dítě totiž určitě nemá takové rozumové schopnosti na to, aby bylo schopno rozpoznat následky takového jednání.

Krimi celý článek
19.3.

Poslední stopy zůstaly v Jesenčanech

Doposud nebyla zjištěna v žádném zdravotnickém zařízení, o jejím pohybu nemají zprávy ani osoby, které s ní byly ještě donedávna v kontaktu. V tuto chvíli není bohužel vyloučeno ani to, že se mohla stát obětí nějaké nešťastně události, nebo trestného činu.

Krimi celý článek
31.10.

Pozor, vydělávají na důvěřivosti starších občanů!

Jako zástavu, mu jedna z žen dala svoji kabelku, v níž měly být údajně důležité dokumenty a cennosti.

Krimi celý článek
26.8.

Žádáme svědky nehody o pomoc

Řidič Audi z místa dopravní nehody ujel. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Krimi celý článek
18.12.

Policie pátrala po dezorientované staré ženě

Sedmasedmdesátiletá paní Ludmila Ždímalová odešla v neděli 16. prosince kolem šestnácté hodiny z Domova důchodců ve Skutči.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting