Přisvojit si peněženku může vyjít draho

25.1.

Přisvojit si peněženku může vyjít draho

Dvaapadesátiletá žena byla podezřelá z trestného činu zatajení věci a neoprávněného opatření a padělání platebního prostředku.  
Takové jednání jí kriminalisté kladli za vinu za to, že dne 19. ledna údajně nalezla volně odloženou peněženku s platebními prostředky, doklady i finanční hotovostí, tu vzala a odnesla pryč. Jednání zaznamenaly kamery, díky nimž snadno zjistili, o koho se jedná a kam se mají pro peněženku vydat.
Podezřelá žena ale uvedla, že chtěla vše poctivě vrátit, ale nestihla to. Policisté u jejich dveří zazvonili dřív, než si sama našla čas, kontaktovat muže, jemuž vše opravdu patřilo. Přesně taková je nyní její obhajoba. Peněženku hlídce předala s celým obnosem, který majitel popisoval. Žádné peníze do ní nevracela, uvnitř zůstalo více než 26tisíc korun, což i její obhajobu umocňuje.
Dnes celou peněženku policisté pravému majiteli předali. Ten měl bezesporu radost, že nemusí zařizovat nové doklady a že se mu vše vrátilo tak, jak před pár dny ztratil. Zda měla podezřelá žena opravdu v úmyslu vše vrátit a nestihla majitele kontaktovat, nebo jestli jen nestihla nalezené peníze utratit, touto otázkou se přesto kolegové z Holic zabývají.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

16.7.

Vybíral a platil, nyní čelí podvodu

Kartou platil v obchodech, v několika případech vybíral i z bankomatu. Během pár dní tak vyčerpal částku, kterou posléze nedokázal v měsíčních splátkách vrátit. I přes opakované výzvy se společnost svých peněz nedočkala.

Krimi celý článek
30.8.

V Elektrárně ve Chvaleticích nad ránem vypukl požár. Škoda je 50 milionů korun

Škoda byla předběžně vyčíslena na 50 milionů korun. Uchránit se podařilo majetek ve výši 400 milionů korun. Vzhledem ke zříceným konstrukcím je na místo povolán i statik. Příčinu vzniku požáru vyšetřují hned dva týmy profesionálů - hasiči z Pardubického kraje, Institutu ochrany obyvatelstva Lázně Bohdaneč a generálního ředitelství HZS ČR a dále interní tým složený z odborníků Elektrárny Chvaletice.

Krimi celý článek
19.12.

Na návštěvu šel přes vykopnuté dveře

V tento okamžik celou věc evidují kolegové z Dubiny jako podezření ze spáchání trestného činu porušování domovní svobody a zároveň přestupek proti občanskému soužití.

Krimi celý článek
28.12.

Policie pátrá po 45leté ženě

Pohřešovaná Hana Martišová se narodila 30. dubna 1964, je občankou České republiky.

Krimi celý článek
3.1.

Prodal nalezený telefon

Telefon však neodevzdal jako nález, ale ještě téhož dne ho společně se svojí manželkou, na její občanský průkaz, prodal v jedné prodejně v Pardubicích za částku 4.000 korun.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting