Pro dobrotu na žebrotu

30.9.

Pro dobrotu na žebrotu

V minulém týdnu se dobrý skutek nevyplatil 29letému muži. Svezl své známé, a jeden z nich mu na oplátku měl odcizit peněženku. 


Dvěma pomocníkům z firmy nabídl svezení svým automobilem. Aby uvolnil místo spolujezdce, dal nákupní tašku a peněženku na zadní sedadlo. Muži ve věku 24 a 34 let si však oba sedli na zadní místa. Svezl je, kam potřebovali a teprve v noci, kdy se chystal provést on-line platbu, zjistil, že peněženka je pryč.
 
Ztrátu šel pán oznámit policistům z obvodního oddělení. Vyslechnuti byli také oba pomocníci. Podle jejich slov, o žádné peněžence neví a proto ji nemohli ani odcizit. Policisté však pátrali a byli úspěšní. Při druhém výslechu se mladší z dvojice, zřejmě pod tíhou svědomí, přiznal, že peněženku s pětačtyřiceti tisíci korunami odcizil. I přes rychlé vyřešení případu, majitel je bez peněz. Mladík je stačil utratit, údajně vše prohrál v automatech.
 
V pátek sdělil policejní inspektor čtyřiadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinu krádeže. V případě odsouzení může od soudu odejít s dvouletým trestem odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.11.

Než stihl něco ukrást, usnul

Díky včasnému zásahu majitelky a policistů nedošlo k žádnému odcizení věcí a podezřelý byl dopaden.

Krimi celý článek
20.9.

Další padělání peněz v kraji

Na začátku jsme evidovali tři oznámení, v nichž neznámý pachatel zaplatil za mobilní telefon falešnými bankovkami. Jeden případ se stal v Pardubicích, druhý v Chrudimi. Třetí, podobný skutek, se měl odehrát taktéž v Pardubicích, ale tam k předání peněz nedošlo, neboť pachatel utekl i s telefonem, který šel údajně oproti cizímu občanskému průkazu „coby zástavě“, ukázat své mamince.

Krimi celý článek
5.6.

Koza jen v šoku, kůň i raněn

V polorozbořeném objektu bývalé pily se do sklepních prostorů propadla koza, která se pravděpodobně polekala bouřky.

Krimi celý článek
13.8.

Muž je poleptán na čtvrtině těla

Zraněný byl letecky transportován do pražské Vinohradské nemocnice.

Krimi celý článek
5.3.

Muže z Varšavské ulice pálilo v krku

V Bytě bylo provedeno měření koncentrací, na místo přijeli policisté pardubické hlídkové služby a hasiči.

Krimi celý článek
30.3.

Na záchytce bude mít brzy trvalý pobyt

Ve stejný den, pouze pár hodin nato opět pod vlivem alkoholu fyzicky napadal tentýž podezřelý svého šestapadesátiletého otce.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting