Pro dobrotu na žebrotu

30.9.

Pro dobrotu na žebrotu

V minulém týdnu se dobrý skutek nevyplatil 29letému muži. Svezl své známé, a jeden z nich mu na oplátku měl odcizit peněženku. 


Dvěma pomocníkům z firmy nabídl svezení svým automobilem. Aby uvolnil místo spolujezdce, dal nákupní tašku a peněženku na zadní sedadlo. Muži ve věku 24 a 34 let si však oba sedli na zadní místa. Svezl je, kam potřebovali a teprve v noci, kdy se chystal provést on-line platbu, zjistil, že peněženka je pryč.
 
Ztrátu šel pán oznámit policistům z obvodního oddělení. Vyslechnuti byli také oba pomocníci. Podle jejich slov, o žádné peněžence neví a proto ji nemohli ani odcizit. Policisté však pátrali a byli úspěšní. Při druhém výslechu se mladší z dvojice, zřejmě pod tíhou svědomí, přiznal, že peněženku s pětačtyřiceti tisíci korunami odcizil. I přes rychlé vyřešení případu, majitel je bez peněz. Mladík je stačil utratit, údajně vše prohrál v automatech.
 
V pátek sdělil policejní inspektor čtyřiadvacetiletému muži podezření ze spáchání přečinu krádeže. V případě odsouzení může od soudu odejít s dvouletým trestem odnětí svobody.

Další zprávy z kategorie "Krimi"

22.4.

Cyklistka je těžce zraněna

Žádáme svědky o pomoc. Policisté žádají případné svědky dopravní nehody, kteří by svým svědectvím mohli pomoci k jejímu řádnému objasnění, aby se ozvali na bezplatnou linku 158.

Krimi celý článek
11.3.

Plundrovali školky, kradli i banány

V mateřské škole na Chvaleticku navíc způsobil neznámý pachatel více škody na poškozených věcech než na odcizených.

Krimi celý článek
29.8.

Propíchal pneumatiky a nadával.

Doposud netrestaný 27letý podezřelý v pondělí převzal záznam o sdělení podezření.

Krimi celý článek
16.1.

Pardubická policie se rozhodně nenudila

Ostraha přistihla 28-letého muže, který prošel bez zaplacení pokladnou se sýry v hodnotě 54 korun.

Krimi celý článek
22.5.

Pohřešování osoby – Vrchlabí

Za informace předem děkujeme.

Krimi celý článek
Webdesign a webhosting: Webovy servis - SEO - Váš hosting